اطلاعیه های آموزشی اطلاعیه های آموزشی

 • دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

  دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) مطابق آیین نامه "پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد"  برای سال تحصیلی 1404 -1403  از بین متقاضیان واجد شرایط، دانشجو می‌پذیرد. متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق فراخوان زیر از این تسهیلات استفاده نمایند.

  به منظور حمایت و هدایت استعدادهای درخشان، دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) از بین دانشجویان ممتاز سال آخر دوره کارشناسی روزانه و شبانه دانشگاه ­های دولتی، طبق آیین نامه "پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد"  موضوع ابلاغیه‌ شماره 307862/2 مورخ 1401/10/17   وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برای نیمسال اول سال تحصیلی 1404-1403 در دوره کارشناسی ارشد در  82 رشته-گرایش زیر دانشجو می‌پذیرد:

   

  لینک مربوطه

 • دانشگاه صنعتی سهند
  با احترام، به استحضار میرساند دانشگاه صنعتی سهند برای سال تحصیلی 1404
  آییننامههای پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در تمامی رشته/گرایش های دوره کارشناسی
  1403 دارای ظرفیت پذیرش روزانه و غیر روزانه - ارشد دانشگاه صنعتی سهند که در سال تحصیلی 1404
  از طریق کنکور کارشناسی ارشد هستند، دانشجو میپذیرد. مقتضی است متقاضیان بعد از تکمیل فرم
  1402 به دانشگاه صنعتی سهند /10/ های مربوط، مدارک خود را بصورت پستی حداکثر تا تاریخ 08
  ارسال نمایند. فراخوان، شیوهنامه پذیرش، فرمهای ثبتنام و اطلاعات بیشتر از صفحه دفتر استعدادهای
  نیز قابل دریافت است.
 • پذیرش دانشجوی استعداد درخشان دانشگاه فسا

  فراخوان پذیرش دانشجوی استعداد درخشان در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون برای سال تحصیلی1404-1403

  دانشگاه فسا در راستای اجرای آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان مقطع کارشناسی ارشد مورخ 01/10/1398 از میان متقاضیان ممتازِ دوره کارشناسی پیوسته دانشگاه فسا و سایر دانشگاههای دولتی، طبق موارد مندرج در اطلاعیه و مطابق مفاد آیین نامه پس از انجام مصاحبه برای سال تحصیلی 1404-1403در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های ( علوم و مهندسی آب گرایش آبیاری و زهکشی ، مهندسی عمران- ژئوتکنیک، مهندسی عمران-  محیط زیست ) پذیرش می نماید./

  شرایط:

  1. دانشجویان پس از 6 نیمسال تحصیلی،  با گذراندن حداقل سه چهارم  واحد درسی به لحاظ میانگین کل،  جزو  بیست درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند.
  2. حداکثر در مدت هشت نیمسال  (حداکثر تا 31/06/1403)دانش آموخته شوند.
  3. پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی باشد.
  4. ظرفیت پذیرش بدون آزمون حداکثر به اندازه 40 درصد ظرفیت پذیرش با آزمون دوره روزانه، برای هر کد رشته محل تحصیل می باشد که دوسوم این ظرفیت به دانش آموختگان دانشگاه فسا و یک سوم باقیمانده به سایر دانشگاه ها اختصاص می یابد.
  5. برای دانشجویان مهمان، انتقالی یا تغییر رشته مدت مجاز از ورود به رشته یا دانشگاه اول تا دانش‌آموختگی از رشته یا دانشگاه دوم حداکثر ۸ نیمسال است و مقایسه متقاضیان برای رتبه‌بندی و تعیین بیست درصد برتر با دانشجویان دانشگاهی انجام می‌شود که بیشترین واحد درسی خود را با آنها گذرانده‌اند.
  6. برای خانم‌هایی که در دوره کارشناسی پیوسته خود صاحب فرزند شده‌اند و از مرخصی بارداری بدون احتساب در سنوات و با تایید دانشگاه استفاده کرده‌اند، مدت مجاز حداکثر ده نیمسال تحصیلی است.
  7. برای دانشجویانی که براساس برنامه درسی مصوب شورای عالی برنامه‌ریزی آموزشی در مدت نه یا ده نیمسال دانش‌آموخته می‌شوند (به ترتیب) معدل هفت یا هشت نیمسال ایشان با گذراندن سه چهارم واحدهای درسی مصوب بررسی می‌شود.

   

  1. این بند مخصوص دانشجویان دوره کارشناسی دانشگاه فسا می باشد:

  چنانچه بیست درصد برتربه دلیل انصراف یا عدم تقاضا، از تسهیلات مربوطه استفاده نکرده ، در این صورت دانشگاه مجاز به جایگزینی صرفاً 10 %برتر بعدی ورودی از میان دانشجویان دانشگاه فسا، صرفا جهت پذیرش با اولویت رتبه متقاضیان در قالب ظرفیت دو سوم آن رشته می باشد.

   

  1. برگزیدگان رتبه های تا پانزدهم  نهایی المپیادهای علمی- دانشجویی برای ورود به همان رشته با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد.

  مدارک لازم :

  1-یک قطعه عکس
  2- کارت ملی
  3- ریزنمرات کارشناسی تا پایان نیمسال ششم
  4- تکمیل فرم اعلام رتبه با تایید معاون آموزشی دانشگاه محل تحصیل.
  ارسال مدارک: به صورت غیر حضوری و از طریق ایمیل education@fasau.ac.ir امکان پذیر می باشد.

  ارسال مدارک  از طریق ایمیل حداکثر تا تاریخ15/10/1403  می باشد. تاریخ مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد گردید.

   

   

   

 • پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه زنجان

  اطلاعیه دانشگاه زنجان در مورد پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز در دوره کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 1404 -1403

   دانشگاه زنجان بر اساس آئین نامه "پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد" وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از میان دانشجویان کارشناسی ورودی نیمسال اول 1399 که در 8 نیمسال فارغ التحصیل می شوند، دانشجویان کارشناسی ورودی 1400 که در شش نیمسال فارغ التحصیل میشوند و دانشجویان دورشته ای ورودی 1398 که در 10 نیمسال فارغ التحصیل می شوند تعداد محدودی را بدون آزمون جهت ورود به دوره های کارشناسی ارشد می پذیرد.

  توجه: پذیرش نهایی متقاضیان منوط به تایید سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود.

  متقاضیان میبایست درخواست خود را به صورت الکترونیکی به همراه مدارک لازم از طریق اتصال به سامانه گلستان به آدرس :  golestan.znu.ac.ir  ارسال نمایند. بازه زمانی دریافت درخواست از روز 01/09/1402 تا روز 30/09/1402 خواهد بود. قابل توجه است که درخواستهای دریافتی به غیر از درگاه مشخص شده بررسی نخواهند شد.

  شرایط لازم جهت درخواست:

  1. دارا بودن صلاحیت­های عمومی داوطلبان
  2. گذراندن حداقل سه چهارم از واحدهای دوره کارشناسی تا پایان نیمسال ششم تحصیلی و فارغ التحصیلی حداکثر تا هشت نیمسال
  3. برای دانشجویانی که در دوره کارشناسی پیوسته خود در دوره های فرعی (گذراندن واحدهای درسی مازاد از سایر رشته ها) شرکت کرده اند، مدت مجاز حداکثر نه نیمسال تحصیلی است.
  4. برای دانشجویان مهمان، انتقالی یا تغییر رشته، مدت مجاز از ورود به رشته یا دانشگاه اول تا دانش آموختگی از رشته یا دانشگاه دوم، حداکثر 8 نیمسال است و مقایسه متقاضیان برای رتبه بندی و تعیین بیست درصد برتر با دانشجویان دانشگاهی انجام می شود که بیشترین واحد درسی خود را با آنها گذرانده اند

   

  مدارک مورد نیاز:

  تکمیل اطلاعات درخواستی در سامانه گلستان

  1. بارگذاری تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی
  2. - تصویر گواهی (بیست درصد برتر در شش نیمسال) تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل کارشناسی (فرم شماره 1 برای دانشجویان دانشگاه زنجان ((فرم تایید شده توسط دفتر استعدادهای درخشان)) و فرم شماره 2 برای دانشجویان سایر دانشگاهها ((فرم باید به صورت تایپ شده و کامل در سربرگ دانشگاه مبدا باشد))
  3. آخرین کارنامه تحصیلی (ریزنمرات تا پایان نیمسال ششم) برای سایر دانشگاه ها
  4. واریز مبلغ1000000 ریال (یکصد هزار تومان) به حساب درآمدهای اختصاصی دانشگاه زنجان از طریق سامانه گلستان (قابل ذکر است مبلغ واریزی به هیچ وجه قابل استرداد نیست).

   

  نکات مهم:

  1. در صورت احراز مغایرت اطلاعات وارد شده در سامانه با گواهیهای ارائه شده و وجود هرگونه نقص در تکمیل فرم درخواست (مانند معدل، واحد گذرانده، رتبه و...) پرونده متقاضی از روند بررسی خارج می گردد.
  2. در بررسی مدارک داوطلب سایردانشگاه ها ضریب همترازی دانشگاه را اعمال خواهد شد.
  3. دانشجویان دانشگاه زنجان که بیشترین واحدهای خود را در سایر دانشگاهها به صورت مهمان گذرانده باشند مانند دانشجویان سایر دانشگاهها خواهند بود.(ضریب همترازی دانشگاه مربوطه اعمال می شود)
  4. دانشجویان مقطع کارشناسی ناپیوسته طبق آیین نامه مجاز به شرکت در این فراخوان نیستند.
  5. فرم‌ها بایستی به صورت تایپ شده، کامل و بدون خط خوردگی باشد و دانشجویان سایر دانشگاهها باید فرمها را در سربرگ دانشگاه مبدا تکمیل نمایند. توجه شود فرم هایی که به صورت دستی و یا ناقص تکمیل شود مورد بررسی قرار نمی گیرد.
  6. طبق شرایط اختصاصی دانشگاه پذیرش دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی ، پیام نور ، تربیت معلم ، علمی کاربردی و غیر انتفاعی با تایید و تشخیص گروه آموزشی مربوطه پس از انجام مصاحبه با داوطلبین خواهد بود.

   

 • شرایط دفاعیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی

  بدین وسیله مصوبات شورای آموزشی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی و آئین نامه‌های مرتبط در خصوص شرایط دفاع دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی جهت استحضار و اقدام مقتضی ارسال می‌گردد.

  1. طبق مصوبات شورای آموزشی دانشگاه، تصویب موضوع تا پایان ترم ۳ برای دانشجویان کارشناسی ارشد و تصویب موضوع تا پایان ترم ۴ و دفاع از طرح رساله تا پایان ترم ۵ برای دانشجویان دوره دکتری شرط باز شدن سر ترم بعدی بوده و در صورت عدم اقدام با توجه به نظر کمیسیون موارد خاص برخورد خواهد شد.
  2. حضور در ۳ جلسه دفاعیه برای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی سال ۱۴۰۱ و دانشجویان دکتری ورودی سال ۱۴۰۰ شرط دفاع می‌باشد و لازم است دانشجویان دوره کارشناسی ارشد تعداد ۲ گزارش ۳ ماهه و دانشجویان دوره دکتری ۲ گزارش ۶ ماهه که یکی از گزارش‌ها باید در جلسه رسمی با حضور تیم راهنما مطرح و دفاع شود، به شورای دانشکده جهت صدور مجوز دفاع ارائه نمایند.
  3. امتیازات مقالات در صدور مجوز دفاعیه‌ها بدین شرح می‌باشد: در مقطع کارشناسی ارشد مقالات پذیرش یا چاپ شده علمی-پژوهشی ۱ نمره،  مجلات علمی-ترویجی و  همایش‌های معتبر تا ۵/‏۰ نمره و در مقطع دکتری پذیرش یا چاپ یک مقاله علمی پژوهشی به عنوان شرط دفاع ضروری بوده (تا ۱۹ نمره) و در صورت پذیرش یا چاپ ۲ مقاله علمی پژوهشی، نمره از ۲۰ محاسبه می‌گردد. لازم به ذکر است: مقاله مستخرج از پایان‌نامه / رساله مقاله‌ای است که با عنوان پژوهش همخوانی داشته و نام تمامی اعضای تیم راهنما به عنوان نویسندگان درج شده باشد.(در صورت حذف نام یک استاد لازم است نامه مکتوب از استاد مربوطه مبنی بر رضایت از حذف نام به آموزش ارائه شود).
  4. مهلت قانونی دفاع پایان‌نامه / رساله‌‌‌‌‌‌‌ برای مقطع کارشناسی ارشد تا پایان ترم ۴ و برای مقطع دکتری پایان ترم ۸ بوده و در غیر این صورت، باید دانشجو تقاضای سنوات خود را در سامانه درج نماید.
  5. جلسه دفاع با حضور هیأت داوران شامل اساتید راهنما، مشاور، داوران داخلی و خارجی و نماینده تحصیلات تکمیلی به صورت حضوری رسمیت می‌یابد و صرفاً در شرایط خاص یکی از داوران خارجی با تأیید معاونت آموزشی می‌تواند به صورت مجازی در جلسه مشارکت کند.

  شایان ذکر است این مصوبات از تاریخ ۳۰/‏۰۸/‏۱۴۰۲ لازم‌الاجرا بوده و عواقب ناشی از عدم اطلاع بر عهده دانشجویان خواهد بود.

   

   

 • اطلاعیه وام ها دانشجویی
  دستور العمل ها و جدول زمانبندی وام‌های دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲، جهت اطلاع دانشجویان ارسال میگردد.
  ۱- وام‌های ضروری و ودیعه مسکن متاهلی تا تاریخ ۱۷/‏۰۸/‏۱۴۰۲ ، وام تحصیلی  تا  ۰۴/‏۰۹/‏۱۴۰۲  و وام شهریه  تا  ۱۸/‏۰۹/‏۱۴۰۲  در سامانه خرد اقدام نمایند.
   
  ۲- ارائه و ثبت اطلاعات سند تعهد محضری دانشجویی و ضامنین (دارای شماره شناسه مخصوص صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رمز تصدیق که متن آن در تمامی دفاتر ثبت اسناد موجود است) توسط دانشجویانی که در نیمسال تحصیلی جاری برای اولین بار تقاضای دریافت وام‌های صندوق را دارند الزامی است. همچنین یادآوری می‌گردد سقف مبلغ ضمانت وام‌های دانشجویی (بندهای ۱و۲ و۳ ماده ۱۰ آئین نامه پرداخت و بازپرداخت وام‌های دانشجویی) به ترتیب به ۶۰، ۱۲۰ و بیش از ۱۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است. به علاوه در خصوص بند ب ماده ۱۲ آئین نامه پرداخت و بازپرداخت وام‌های دانشجویی ارائه گواهی کسر از حقوق صرفاً برای دانشجویانی خواهد بود که مجموع وام‌های دریافتی آنان بیش از ۱۲۰ میلیون تومان می‌گردد. بدیهی است مسئولیت صحت سنجی سند تعهد، ضامنین و کنترل سقف دریافت وام بر عهده کاربران محترم دانشکده‌ها خواهد بود.
   
  ۳- توزیع اعتبار در نیمسال جاری برای وام‌های تحصیلی، ضروری و شهریه برای هر دانشگاه به صورت مجزا تخصیص داده شده و صرفاً اعتبار وام مسکن به صورت متمرکز می‌باشد. شایسته است با در نظر داشتن محدودیت اعتبارات و با رعایت ضوابط و مقررات (توجه ویژه به ممنوعیت پرداخت وام به دانشجویان بورسیه و شاغل مطابق بند "ه" و "ز" و تبصره ۱ بند " ز" ماده ۲ آئین نامه پرداخت و بازپرداخت وام‌های دانشجویی) در چارچوب اعتبارات ابلاغی، برنامه ریزی لازم برای اعطای وام به دانشجویان مستعد کم بضاعت در اولویت قرار گیرد.
   
  ۴- بدیهی است مسئولیت تأیید یا رد درخواست وام دانشجو و کنترل مستندات مورد نیاز برای هر یک از وام‌های دانشجویی به عهده دانشکده می‌باشد.
   
  ۵- ثبت شماره حساب بانک تجارت و شماره شبا آن توسط کلیه دانشجویان متقاضی وام در سامانه یکپارچه الزامی می‌باشد.
   
  ۶- مبلغ وام تحصیلی دانشجویان متأهل حداکثر دو برابر مبلغ وام دانشجویان مجرد عادی می‌باشد. در صورتی که زوجین دانشجو و واجد شرایط باشند، به هر دو نفر وام تحصیلی متاهلی تعلق می‌گیرد. همچنین یادآور می‌گردد ضریب ۵۰ درصدی افزایش وام تحصیلی برای دانشجویان دارای ویژگی خاص مطابق بند " د"،"ه"، "و"، " ز"،"ح" آئین نامه پرداخت و بازپرداخت وام‌های دانشجویی، صرفاً برای دانشجویان مجرد اعمال می‌گردد.
   
  ۷- پرداخت وام مازاد شهریه به دانشجویان شهریه پرداز تحت پوشش نهادهای حمایتی (کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور) مطابق سنوات گذشته در اولویت پرداخت وام می‌باشد. و لیکن ثبت تقاضای این وام در سامانه یکپارچه صندوق توسط دانشجوی تحت پوشش الزامی است. ثبت نام همزمان وام مازاد شهریه و وام شهریه برای دانشجویان تحت پوشش امکان پذیر نمی‌باشد. با توجه به اینکه بررسی و صحت سنجی تحت پوشش بودن این دسته از دانشجویان بر اساس اطلاعات اخذ شده از نهادهای مذکور می‌باشد برای تأیید وام مازاد شهریه دانشجویان اخذ مدرک یا مستندات از دانشجو ضرورتی ندارد.
   
  ۸- با توجه به انتقال اطلاعات دانشجویان دارای پرونده از سامانه فاز ۲ صندوق به سامانه یکپارچه، دسترسی مورد نیاز جهت ویرایش اطلاعات شخصی و تحصیلی مانند تأهل، شماره حساب، شماره شبا، شهر محل تولد، تلفن همراه، تلفن ثابت، شهر محل سکونت، کدپستی و آدرس، شماره دانشجویی، سال و ترم تحصیلی برای کاربران محترم دانشکده‌ها فعال بوده که در صورت لزوم نسبت به ویرایش اقدام فرمایند.
   
  شایان ذکر است در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات هویتی و تحصیلی مانند نام و نام خانوادگی، کدملی، نام پدر، شماره شناسنامه، جنسیت، تاریخ تولد، نام دانشگاه، رشته تحصیلی، نوع و مقطع تحصیلی مراتب از طریق درخواست کار به همراه مستندات مربوطه در سامانه یکپارچه به کارشناسان صندوق رفاه ارسال گردد.
   
  جدول مبالغ و زمان بندی اعطای وام های دانشجویی :PDF
 • ثیت نام دوره‌های توانمندسازی زبان انگلیسی ویژه دانشجویان دکتری (جایگزین آزمون‌های بسندگی)

  ثیت نام دوره‌های توانمندسازی زبان انگلیسی ویژه دانشجویان دکتری (جایگزین آزمون‌های بسندگی) :PDF

 • آشنایی دانشجویان رشته علوم تربیتی با کتابخانه

   آشنایی دانشجویان رشته علوم تربیتی با کتابخانه روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۴/‏۷/‏۲۵‬ می‌باشد.

 • حمایت ایرانسل از پایان نامه های دانشجویی در مقاطع تحصیلات تکمیلی

  مرکز تحقیق و توسعه شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل (ایرانسل لبز) با هدف گسترش ارتباط با جامعه دانشگاهی و جذب نخبگان علمی و نیز انجام پژوهش‌های دانشگاهی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد دور جدید حمایت از پایان نامه‌های مقاطع تحصیلات تکمیلی را آغاز نماید. 

   

  پیوست یک

  پیوست دو

 • اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی، دکتری عمومی دامپزشکی و دکتری پیوسته بیوتکنولوژی آزمون سراسری سال تحصیلی ١٤۰۳-۱۴۰۲

  ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به پذیرفته شدگان آزمون سراسری مقطع کارشناسی، دکتری عمومی دامپزشکی ودکتری پیوسته بیو تکنولوزی سال تحصیلی ١٤۰۳-١۴۰۲، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند: بازه زمانی ثبت نام غیر حضوری (الکترونیکی) از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۷/۱۸ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۲/۷/۲۰ می باشد. لذا پذیرفته شدگان محترم لازم است با مراجعه به سامانه reg.ut.ac.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

  زمان توزیع کارت دانشجویی همزمان با برنامه معارفه دانشجویان کارشناسی ورودی جدید در روز یکشنبه 23/ 7/ 1402 و در محل مراسم خواهد بود.

  زمان ثبت نام حضوری روزهای دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۷/۲4 لغایت چهارشنبه  مورخ ۱۴۰۲/۷/۲6 در دانشکده محل قبولی می باشد.

  زمان آغاز کلاس های دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی از روز دوشنبه مورخ 24/ 7/ 1402 خواهد بود(برنامه کلاس های هر رشته در سایت دانشکده مربوطه درج شده است).

  جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی academics.ut.ac.ir مراجعه گردد.

 • دهمین دوره ثبت نام بورسیه دانشجویان مستعد (برتر)

  فراخوان ثبت نام نهمین دوره بورسیه دانشجویان مستعد (سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲)

  ویژه دانشجویان ممتاز روزانه مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد دانشگاه تهران

  ب بنیاد حامیان دانشگاه تهران از دانشجویان روزانه واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد به منظور اعتلای فعالیت‌های علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی و اجتماعی و نیز در جهت توانمندسازی و مهارت آموزی آنها؛ با همکاری و حمایت مالی خیرین نیک اندیش دانشگاه در صورت احراز شرایط ذیل و کسب حداکثر امتیاز، بورسیه می‌نماید:

  الف) شرایط ثبت نام

  ۱- دانشجویان کارشناسی دوره روزانه ترم سوم الی هفتم با شرط معدل کل ۱۷

  ۲- دانشجویان کارشناسی ارشد دوره روزانه ترم دوم الی چهارم با شرط معدل کل ۱۸

  ۳- دانشجویان جدید الورودکارشناسی ارشد ورودی مهر ۱۴۰۲ براساس بالاترین رتبه‌های آزمون سراسری هر رشته (با اولویت رتبه ۱)

  ب) زمان ثبت نام

  زمان ثبت نام از روز شنبه مورخ ۰۱/‏۰۷/‏۱۴۰۲‬ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۰/‏۰۷/‏۱۴۰۲‬ می‌باشد.

  ج) مبلغ بورسیه

  مبلغ بورسیه جمعاً ۵۰ میلیون ریال برای یک سال تحصیلی (از مهر ماه ۱۴۰۲ لغایت تیر ماه ۱۴۰۳) می‌باشد.

  د) نکات مهم

  نکته اول = اولویت سهمیه بورسیه با دانشجویان زیر می‌باشد:

  ۱- دانشجویانی که در بخش همیار دانشجو در یکی از واحدهای دانشگاه تهران در ترم‌های قبل، فعالیت داشته و یا دارند.

  ۲- اعلام آمادگی جهت همیار دانشجویی در سال تحصیلی جدید.

  نکته دوم = شماره حساب اعلامی در سایت حتماً باید شماره حساب بانک تجارت باشد.

  تذکر مهم: لازم به توضیح است تکمیل این فرم صرفاً به منزله ثبت نام اولیه بوده و به مدارک ارسالی ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 • انتخابات الکترونیک کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی
  دانشجویان دانشگاه تهران دوشنبه ۸ آبان ماه جاری ساعت ۹-۲۳:۵۹ در سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی به آدرس cultural.ut.ac.ir برگزار خواهد شد. مطابق مصوبه کمیته نظارت بر فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه، کلیه دانشجویان علاقمند به فعالیت در کانون‌های می‌توانند درخواست عضویت دهند و تأیید کلیه عضویت‌ها به عهده کارشناس فرهنگی کانون‌های دانشگاه سرکار خانم علی اکبری می‌باشد. به پیوست پوستر و تقویم مراحل اجرایی انتخابات ارسال می‌شود. 
   
  توجه :
   
  1- مطابق تقویم ابلاغی اقدامات لازم در خصوص بندهای ۲ و ۳ و ۷ در بازه زمانی مشخص شده توسط آن دانشکدگان / دانشکده انجام شود.
   
  2- مطابق ماده ۳ آئین‌نامه کانون‌های فرهنگی هر دانشجوی دانشگاه تهران می‌تواند حداکثر در سه کانون فرهنگی عضو شود. از آنجا که انتخابات در سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی دانشگاه انجام خواهد شد، تمام کانون‌ها در این سامانه ثبت شده‌اند و امکان ثبت اعضای کانون‌ها و عضوگیری نیز وجود دارد.
   
  3-ثبت‌نام برای نامزدهای شورای مرکزی کانون از بین اعضای کانون در تاریخ ۱۷ تا ۲۳ مهرماه در سامانه توسط نامزدها انجام می‌گیرد 
   
  الف- دانشجو دوره کارشناسی حداقل یک نیمسال تحصیلی را گذارنده باشد. در خصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی محدودیتی وجود ندارد؛
   
  ب- تا پایان دوره فعالیت شورا، دانشجو باشد؛ (دو ترم از سال تحصیلی دانشجو باقی مانده باشد)
   
  ج- دو نیمسال تحصیلی متوالی یا سه نیم سال تحصیلی غیر متوالی مشروط نشده باشند؛
   
  د- محکومیت انضباطی منجر به توبیخ و درج در پرونده یا بالاتر نداشته باشد؛
   
  ه- عضو شورای مرکزی یا دبیر سایر تشکل‌های دانشجویی نباشد.
   
  خواهشمند است  مطابق تقویم نسبت به بررسی و احراز شرایط نامزدها اقدام و فهرست نهایی  حداکثر تا28مهرماه ماه اقدام شود.
 • اطلاعیه اعلام نتایج نهایی دانشجویان استعداد درخشان - استاد محور (دوره کارشناسی ارشد)

  اطلاعیه اعلام نتایج نهایی دانشجویان استعداد درخشان - استاد محور (دوره کارشناسی ارشد)

  سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲

  نتیجه بررسی نهایی داوطلبان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد استاد محور سال ۱۴۰۲ دانشگاه تهران اعلام شد. اطلاعات تکمیلی در وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه به آدرس https://academics.ut.ac.ir/fa/news درج گردید.

  به اطلاع پذیرفته شدگان محترم کارشناسی ارشد بدون آزمون استعدادهای درخشان (استاد محور) دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ می‌رساند ثبت نام منوط به درج اطلاعات و دریافت شناسه یکتا به آدرس https://academics.ut.ac.ir (سامانه‌های مرتبط با نظام یاددهی - یادگیری / ‏‬ سامانه پذیرش موردی - غیر سنجشی دانشگاه تهران / ‏‬ ایجاد نام کاربری / ‏‬ ورود به سیستم با نام کاربری و رمز عبور ایجاد شده) و ثبت اطلاعات کامل می‌باشد.

  -لازم است کلیه پذیرفته شدگانی که فارغ التحصیل نشده‌اند کار برگ تعهد دانش آموختگی را تکمیل و در زمان ثبت نام حضوری تحویل ادارات آموزش دانشکده محل تحصیل خود نمایند. بدیهی است در صورت عدم دانش آموختگی تا تاریخ ۳۱ شهریورماه (طی ۸ نیمسال)، پذیرش متقاضی به شیوه استعداد درخشان در مقطع کارشناسی ارشد ملغی می‌شود.

  -لازم است کلیه پذیرفته شدگان، کار برگ تعهدنامه رویه استاد محور را تکمیل و حداکثر تا روز یکشنبه ۲۶ شهریورماه به آدرس اداره استعدادهای درخشان معاونت آموزشی دانشگاه تهران تحویل و یا تصویر آنرا به ایمیل Talent@ut.ac.ir ارسال نمایند. در صورت عدم ارسال کاربرگ مذکور، امکان ثبت اطلاعات داوطلب در پرتال سنجش آموزش کشور وجود نخواهد داشت.

  ‌‌‌‌‌‌معاونت آموزشی دانشگاه تهران

 • اطلاعیه اعلام نتایج نهایی دانشجویان استعداد درخشان - استاد محور (دکتری تخصصی) سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲

  اطلاعیه اعلام نتایج نهایی دانشجویان استعداد درخشان - استاد محور (دکتری تخصصی) سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲

  نتیجه بررسی نهایی داوطلبان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان - استاد محور دکتری تخصصی سال ۱۴۰۲ دانشگاه تهران اعلام شد. اطلاعات تکمیلی در وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه به آدرس https://academics.ut.ac.ir/fa/news درج گردید.

  به اطلاع پذیرفته شدگان محترم دکتری تخصصی بدون آزمون استعدادهای درخشان رویه استاد محور دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ می‌رساند ثبت نام منوط به درج اطلاعات و دریافت شناسه یکتا به آدرس https://academics.ut.ac.ir (سامانه‌های مرتبط با نظام یاددهی - یادگیری / ‏‬ سامانه پذیرش موردی - غیر سنجشی دانشگاه تهران / ‏‬ ایجاد نام کاربری / ‏‬ ورود به سیستم با نام کاربری و رمز عبور ایجاد شده) و ثبت اطلاعات کامل می‌باشد:

  -لازم است کلیه پذیرفته شدگانی که فارغ التحصیل نشده‌اند کار برگ تعهد دفاع و دانش آموختگی را تکمیل در زمان ثبت نام حضوری تحویل ادارات آموزش دانشکده محل تحصیل خود نمایند. بدیهی است در صورت عدم دفاع و دانش آموختگی تا تاریخ ۳۱ شهریورماه، پذیرش متقاضی به شیوه استعداد درخشان در مقطع دکتری تخصصی ملغی می‌شود.

  -خواهشمند است کلیه پذیرفته شدگان، کار برگ تعهدنامه رویه استاد محور را تکمیل و حداکثر تا روز یکشنبه ۲۶ شهریورماه به آدرس اداره استعدادهای درخشان معاونت آموزشی دانشگاه تهران تحویل و به ایمیل Talent@ut.ac.ir ارسال نمایند. در صورت عدم ارسال کاربرگ تکمیل شده، امکان ثبت اطلاعات در پرتال سنجش آموزش کشور وجود نخواهد داشت.

  معاونت آموزشی دانشگاه تهران

 • «اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان سهمیه استعداد درخشان مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی ١٤۰۳-۱۴۰۲»
  «اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان سهمیه استعداد درخشان مقطع دکتری تخصصی (Ph.D)  سال تحصیلی ١٤۰۳-۱۴۰۲»
   

  ضمن خیر مقدم و تبریک به پذیرفته شدگان سهمیه استعداد درخشان مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند بازه زمانی ثبت نام غیر حضوری (الکترونیکی) از روز شنبه مورخ  1402/06/25 لغایت روز دوشنبه مورخ 27 /۶/ ۱۴۰۲ می باشد. لذا پذیرفته شدگان محترم لازم است با مراجعه به سامانه reg.ut.ac.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

  زمان ثبت نام حضوری از روز دوشنبه 1402/06/27 لغایت روز چهارشنبه مورخ 1402/06/29 در دانشکده محل قبولی می باشد.

  جهت کسب اطلاعات تکمیلی به سایت معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی academics.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

 • اطلاعیه فوری (دانشجویان شاهد و ایثارگر)

  به اطلاع دانشجویان شاهد و ایثارگر شهریه پرداز (نوبت دوم، مجازی، پردیس و …) می‌رساند: بر اساس دستورالعمل‌های مربوطه، پرداخت شهریه آنان فقط تا سقف سنوات مجاز تحصیلی صورت گرفته است. لذا از آنجا که در برخی موارد و بنا بر اعلام بنیاد، شهریه برخی از دانشجویان به دلایل مختلف مشروطی و یا خطای سیستمی و باز بودن فایل دانشجو در بنیاد شهید مقطع قبلی دانشجو یا به دلیل عدم ثبت نمرات و … مورد تأیید قرار نگرفته است، لذا شهریه این دسته از دانشجویان غیر قابل پرداخت یا کمتر از میزان اعلام شده می‌باشد.

  به اطلاع آن دسته از دانشجویان شهریه پرداز که به دلایل فوق، مبلغی به حسابشان واریز نشده است و یا به طور کلی نامشان در لیست‌ها موجود نیست، می‌رساند که در اسرع وقت (۲۰ شهریورماه) نسبت به رفع مغایرت آن اقدام نمایند. بدیهی است در صورت عدم مراجعه دانشجو برای رفع مشکل، بنیاد شهید مسئولیتی در پرداخت هزینه‌ها نداشته و عواقب ناشی از عدم پرداخت بعهده دانشجو می‌باشد.
  لازم به توضیح است در سنوات گذشته دانشجویانی که در لیست‌های تأیید شهریه ارسالی دارای مشکل بوده‌اند و نسبت به رفع آن اقدام نکرده‌اند، در زمان فراغت از تحصیل و تسویه حساب با دانشگاه با مشکل مواجه شده‌اند. لذا مجدداً یادآوری می‌شود جهت پیشگیری از عواقب ناشی از عدم پرداخت که بعهده دانشجو می‌باشد هر چه سریع‌تر و در زمان تعیین شده برای رفع مشکل اقدام نمایند.
  ضمناً آن دسته از دانشجویان شاهد و ایثارگری که به علت باز بودن فایل دانشجویی در مقطع قبلی در بنیاد شهید مرتبط به آن دانشگاه شهریه آنان تأیید نشده، باید در اسرع وقت به بنیاد شهید دانشگاه مقطع تحصیلی قبلی مراجعه نموده و بعد از بسته شدن فایل دانشجویی به بنیاد شهید منطقه ۹ و ۲۱ (واقع در خیابان ۱۶ آذر، خیابان ادوارد براون) مراجعه تا نسبت به ثبت شهریه آنان در لیست متمم در نیم‌سال ۲-۱۴۰۱ اقدام گردد.

 • برنامه نیمسال اول سال تحصیلی 1402-1403

  ردیف

  نام درس

  نظری

  عملی

  شماره درس

  نام استاد

  روز

  ساعت

  شماره کلاس

  ساعت امتحان

  تاریخ امتحان

  گروه مدیریت و برنامه ریزی آموزشی / مقطع کارشناسی / رشته مدیریت آموزشی با رویکرد سازمانی / ترم 1

  1

  روان­شناسی یادگیری

  2

   

  5101268

  دکتر ناجی

  شنبه

  13

  130

  13

  7/11/1402

  2

  اخلاق حرفه­ای در آموزش

  2

   

  5101494

  دکتر گودرزی

  یکشنبه

  13

  203

  8

  30/10/1402

  3

  مهارت­های ارتباطی

  2

   

  5101613

  دکتر عزتی

  دوشنبه

  13

  247

  13

  2/11/1402

  4

  مبانی و اصول برنامه­ریزی آموزشی

  2

   

  5103278

  دکتر نصرالهی

  دوشنبه

  8

  247

  8

  9/11/1402

  5

  مبانی و اصول  برنامه­ریزی درسی         

  2

   

  5103279

  دکتر خطاط

  سه شنبه

  8

  207

  13

  10/11/1402

  6

  مدیریت عمومی

  2

   

  5105151

  دکتر نارنجی

  سه شنبه

  15

  209

  13

  3/11/1402

  7

  اندیشه اسلامی (1) مبدا و معاد

  2

   

  1120001

  آقای ذوالقدر

  چهارشنبه

  10

  205

  10

  28/10/1402

  8

  فارسی

  3

   

  1120017

  آقای رزازی

  سه شنبه

  15-15/12

  247

  13

  4/11/1402

  گروه مدیریت و برنامه ریزی آموزشی / مقطع کارشناسی / رشته مدیریت آموزشی با رویکرد سازمانی / ترم 3

  1

  برنامه­ریزی در آموزش مهارتی

  2

   

  5101607

  دکتر جوادی پور

  شنبه

  13

  206

  13

  7/11/1402

  2

  آمار کاربردی در مدیریت آموزشی (استنباطی)

  2

   

  5101497

  دکتر یونس رومیانی

  شنبه

  10

  206

  10

  30/10/1402

  3

  اصول یادگیری و توسعه بزرگسالان

  2

   

  5101491

  دکتر نصرالهی

  یکشنبه

  8

  245

  8

  1/11/1402

  4

  جامعه­شناسی سازمانی

  2

   

  5101521

  دکتر عالی

  یکشنبه

  10

  245

  10

  8/11/1402

  5

  کاربرد اخلاق اسلامی در سازمان

  2

   

  5101617

  دکتر بهروز نظری

  دوشنبه

  13

  305

  8

  9/11/1402

  6

  مدیریت منابع انسانی

  2

   

  5103254

  دکتر عزتی

  دوشنبه

  15

  247

  10

  2/11/1402

  7

  استانداردهای بین­المللی آموزش سازمانی

  2

   

  5101604

  دکتر نارنجی

  سه شنبه

  13

  130

  13

  10/11/1402

  8

  اصول مدیریت کسب وکار

  2

   

  5101544

  دکتر حسنی

  سه شنبه

  15

  241

  8

  3/11/1402

  گروه مدیریت و برنامه ریزی آموزشی / مقطع کارشناسی / رشته مدیریت آموزشی با رویکرد سازمانی / ترم 5

  1

  متون تخصصی در مدیریت آموزشی

  2

   

  5101605

  دکتر نصیری فیروز

  سه شنبه

  8

  209

  8

  4/11/1402

  2

  کارورزی1 آموزش نیروی انسانی در سازمان های آموزشی

  2

   

  5101622

  اعضای گروه

  --

  --

       

  3

  پروژه 1 نیازسنجی و طراحی دوره آموزشی

  2

   

  5101625

  دکتر نصرالهی

  یکشنبه

  10

  244

  10

  1/11/1402

  4

  کاربرد مدیریت دانش در سازمان

  2

   

  5101614

  دکتر سید جلال  موسوی

  دوشنبه

  15

  249

  13

  2/11/1402

  5

  آموزش و بهسازی کارکنان

  2

   

  5101543

  دکتر مزاری

  دوشنبه

  13

   

  10

  8/11/1402

  6

  روان­شناسی صنعتی و سازمانی

  2

   

  5101634

  دکتر الهیاری

  شنبه

  15

  206

  13

  30/10/1402

  7

  کاربرد نرم­افزارهای آموزشی

  2

   

  5101621

  دکتر عابدی

  سه شنبه

  10

  208

  10

  3/11/1402

  8

  سنجش و توسعه استعداد

   

   

  5101611

  دکتر پورکریمی/خانم علی اکبری

  یکشنبه

  13

  245

  8

  11/11/1402

  گروه مدیریت و برنامه ریزی آموزشی / مقطع کارشناسی ارشد / رشته مدیریت آموزشی / ترم1

  1

  مبانی و اصول مدیریت و رهبری آموزشی

  2

   

  ۵۱۰۵۳۱۹

  دکتر نارنجی

  سه شنبه

  8

  207

  13

  30.1

  2

  روش های تحقیق کیفی

  2

   

  ۵۱۰۵۳۴۴

  دکتر پورکریمی

  سه شنبه

  13

  207

  13

  3.11

  3

  علم هنر یاددهی- یادگیری

  2

   

  ۵۱۰۵۳۲۰

  دکتر نصراللهی

  دوشنبه

  15

  307

  13

  1.11

  4

  اقتصاد و تامین مالی

  2

   

  ۵۱۰۵۳۴۳

  دکتر نادری

  دوشنبه

  13

  307

  13

  2.11

  گروه مدیریت و برنامه ریزی آموزشی / مقطع کارشناسی ارشد / رشته مدیریت آموزشی / ترم 3

  1

  کاروروزی

  2

   

  ۵۱۰۴۱۶۱

  استادان گروه

  سه شنبه

  15

       

  2

  کاربرد فناوری اطالعات و ارتباطات(فاوا) در سازمان های آموزشی

  2

   

  5105353

  دکتر نارنجی

  دو شنبه

  13

  242

  13

  30.1

  3

  رفتار سازمانی

  2

   

  5105348

  دکتر عزتی

  سه شنبه

  13

  202

  13

  1.11

  4

  مالیه آموزش و بودجه ریزی

  2

   

  5105349

  دکتر مهربانی

  دو شنبه

  15

  242

  13

  2.11

  گروه مدیریت و برنامه ریزی آموزشی / مقطع کارشناسی ارشد مجازی/ رشته مدیریت آموزشی / ترم 3

  1

  کاروروزی

  2

   

  ۵۱۰۴۱۶۱

  استادان گروه

   

         

  2

  کاربرد فناوری اطالعات و ارتباطات(فاوا) در سازمان های آموزشی

  2

   

  5105353

  دکتر نارنجی

  سه شنبه

  15

   

  13

  30.1

  3

  رفتار سازمانی

  2

   

  5105348

  دکتر میرکمالیی

  چهارشنبه

  15

   

  13

  1.11

   

  مالیه آموزش و بودجه ریزی

  2

   

  5105349

  دکتر مهربانی

  یک شنبه

  13

   

  13

  2.11

   

  مدیریت و برنامه ریزی راهبردی

  2

   

  5105346

  دکتر عزتی

  چهارشنبه

  13

   

  10

  4.11

  4

  تجزیه و تحلیل سیستم های آموزشی

   

   

  5105352

  دکتر باقری هشی

  سه شنبه

  17

   

  10

  1.11

  گروه مدیریت و برنامه ریزی آموزشی / مقطع کارشناسی ارشد / رشته مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی / ترم 1

  1

  مبانی آموزش عالی

  2

   

  5105288

  دکتر اللهیاری

  دوشنبه

  13

  241

  13

  3.11

  2

  اقتصاد آموزش عالی

  2

   

  5105308

  دکتر مهربانی

  سه شنبه

  8

  202

  10

  2.11

  3

  روش های پژوهش در آموزش عالی

  2

   

  5105314

  دکتر نصراللهی

  سه شنبه

  8

  202

  8

  1.11

  4

  کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش عالی

  2

   

  5105310

  دکتر نارنجی

  دو شنبه

  8

  242

  8

  30.1

  گروه مدیریت و برنامه ریزی آموزشی / مقطع کارشناسی ارشد / رشته مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی / ترم 3

  1

  کارورزی در آموزش عالی

  2

   

  5105305

  اعضای گروه

   

         

  2

  مدیریت سرمایه های انسانی در آموزش عالی (اختیاری)

  2

   

  5105313

  دکتر ابیلی

  سه شنبه

  13

  302

  8

  1.11

  3

  برنامه ریزی توسعه آموزش عالی (اختیاری)

  2

   

  5105316

  دکتر نادری

  سه شنبه

  8

  301

  10

  2.11

  4

  برنامه ریزی آموزشی و درسی در آموزش عالی

  2

   

  5105312

  دکتر اللهیاری- آزاده نوروزی

  سه شنبه

  8

  301

  8

  3.11

  گروه مدیریت و برنامه ریزی آموزشی / مقطع کارشناسی ارشد / رشته آموزش و بهسازی منابع انسانی / ترم1

  1

  مدیریت منابع انسانی

  2

   

  ۵۱۰۵۳۷۱

  دکتر عزتی

  دو شنبه

  8

  241

  8

  30.1

  2

  طراحی آموزشی

  2

   

  ۵۱۰۵۳۷۲

  دکتر اللهیاری

  سه شنبه

  8

  302

  10

  1.11

  3

  راهبردهای توسعه منابع انسانی

  2

   

  ۵۱۰۵۳۷۳

  دکتر پورکریمی

  سه شنبه

  15

  302

  13

  2.11

  4

  استانداردهای آموزش سازمانی

  2

   

  ۵۱۰۵۳۹۱

  دکتر نارنجی

  سه شنبه

  8

  302

  8

  4.11

  گروه مدیریت و برنامه ریزی آموزشی / مقطع دکتری/ رشته مدیریت آموزشی / ترم 1

  1

  مبانی و اصول مدیریت و رهبری آموزشی (جبرانی)

  2

   

  5105319

  خانم دکتر نارنجی

  سه شنبه

  8

  207

  13

  30.1

  2

  روش های پژوهش آمیخته

  1

  1

  5105354

  دکتر پورکریمی

  شنبه

  8

  304

  8

  7.11

  3

  سیر تکاملی سازمان های آموزشی

  2

   

  5105362

  دکتر ابیلی

  شنبه

  8

  302

  10

  8.11

  4

  مدیریت آموزشی تطبیقی

  2

   

  5105366

  دکتر نارنجی

  یکشنبه

  8

  130

  8

  9.11

  گروه مدیریت و برنامه ریزی آموزشی / مقطع دکتری/ رشته مدیریت آموزشی / ترم 3

  1

  سیاستگذاری و حکمرانی

  2

   

  5105358

  دکتر پورکریمی

  شنبه

  8

  303

  10

  7.11

  2

  مدیریت چندفرهنگی در سازمان های آموزشی

  2

   

  5105365

  دکتر ابیلی

  یکشنبه

  8

  130

  10

  10.11

  گروه مدیریت و برنامه ریزی آموزشی / مقطع دکتری/ رشته آموزش عالی گرایش اقتصاد آموزش‌عالی/ ترم 1

  1

  آموزش عالی تطبیقی

  2

   

  5105300

  دکتر ابیلی

  یکشنبه

  13

  130

  13

  1.11

  2

  سیاستگذاری آموزش عالی و توسعه علمی

  2

   

  5105187

  دکتر اللهیاری

  شنبه

  8

  307

  8

  30.1

  3

  اقتصاد آموزش عالی (جبرانی)

  2

   

  5105308

  دکتر مهربانی

  سه شنبه

  8

  202

  10

  2.11

  4

  مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در آموزش عالی

  2

   

  5105065

  دکتر عزتی

  شنبه

  8

  245

  10

  3.11

  گروه مدیریت و برنامه ریزی آموزشی / مقطع دکتری/ رشته آموزش عالی گرایش اقتصاد آموزش‌عالی/ ترم 3

  1

  مدیریت سازمان های یادگیرنده و دانایی محور

  2

   

  5105299

  دکتر ابیلی

  شنبه

  13

  302

  13

  1.11

  2

  سمینار موضوعی مدیریت آموزش عالی

  2

   

  ۵۱۰۵۰۷۲

  دکتر ابیلی/ دکتر پورکریمی

  شنبه

  15

  302

  13

  30.1

  3

  مدیریت و تغییر نوآوری در آموزش عالی

  2

   

  5105009

  دکتر عزتی- دکتر نارنجی

  شنبه

  8

  249

  13

  2.11

  گروه علوم شناختی/ کارشناسی ارشد / رشته علوم شناختی گرایش توان‌بخشی شناختی/ ترم 1

  1

  مبانی علوم اعصاب

  2

   

  5110024

  دکتر رضایت

  دوشنبه

  8

  307

  8

  1.11

  2

  روانشناسی رشد شناختی

  2

   

  510618916

  دکتر پورحسین

  سه شنبه

  10

  202

  10

  1.11

  3

  روان شناسی شناختی

  2

   

   

  خانم شاکریان

  سه شنبه

  8

  304

  8

  3.11

  4

  روش های تحقیق و آمار در علوم شناختی

  2

   

  5110025

  دکتر وهابی

  سه شنبه

  15

  207

  10

  4.11

  گروه علوم شناختی/ کارشناسی ارشد / رشته علوم شناختی گرایش توان‌بخشی شناختی/ ترم 3

  1

  توانبخشی شناختی 2

  2

   

  5110024

  دکتر حاتمی

  یکشنبه

  13

  302

  10

  2.11

  2

  کارورزی

  2

   

  5110026

  استادان گروه

   

         

  گروه علوم شناختی/ مقطع کارشناسی ارشد / رشته روانشناسی شناختی / ترم1

  1

  مبانی علوم شناختی

  2

   

  06-5106170

  دکتر حاتمی- دکتر مرادی- دکتر نیلی

  دوشنبه

  13

  302

  13

  2.11

  2

  مبانی علوم اعصاب

  2

   

  06-5106161

  دکتر رضایت

  دوشنبه

  8

  307

  8

  1.11

  3

  روانشناسی شناختی 1

  2

   

  06-5106171

  دکتر شاکریان

  سه شنبه

  8

  304

  8

  4.11

  4

  روشهای آماری در علوم شناختی

  2

   

  06-5106160

  دکتروهابی

  سه شنبه

  15

  304

  13

  3.11

  5

  روانشناسی رشد شناختی

  2

   

  5106189

  دکتر پورحسین

  سه شنبه

  10

  202

  10

  30.1

  گروه علوم شناختی/ مقطع کارشناسی ارشد / رشته روانشناسی شناختی / ترم3

  1

  مبانی شناختی آسیب شناسی روانی

  2

   

  5106184

  دکتر عباسی

  دوشنبه

  8

  135

  8

  1.11

  2

  مدل سازی شناختی

  2

   

  5106188

  دکتر رضایت

  شنبه

  10

  301

  10

  30.1

  3

  علوم اعصاب شناختی و فرایندهای عالی ذهن

  2

   

  5106190

  دکتر وهابی

  سه شنبه

  13

  301

  13

  2.11

  گروه روان‌شناسی/ مقطع کارشناسی / رشته روانشناسی/ ترم 1

  1

  مباحث اساسی در روان‌شناسی 1

  2

   

  5106132

  دکتر دهقانی آرانی

  شنبه

  10

  253

  10

  7/11/1402

  2

  مبانی جامعه‌شناسی

  2

   

  5101541

  دکتر محمدرضا محمدی

  شنبه

  15

  253

  13

  10/11/1402

  3

  آمار توصیفی

  2

   

  5101575

  دکتر بسطامی

  شنبه

  13

  253

  13

  30/10/1402

  4

  فیزیولوژی اعصاب و غدد

  2

   

  5106133

  دکتر رضایت

  شنبه

  8

  253

  8

  8/11/1402

  5

  معرفت شناسی

  2

   

  5106137

  دکتر وحدتی

  دوشنبه

  19-17

  204

  10

  9/11/1402

  6

  مبانی راهنمایی و مشاوره

  2

   

  5106136

  دکتر آسایش

  یکشنبه

  8

  201

  8

  11/11/1402

  7

  اندیشه اسلامی (1) مبدا و معاد

  2

   

  1120001

  آقای ذوالقدر

  چهارشنبه

  8

  205

  10

  28/10/1402

  8

  فارسی

  3

   

  1120017

  آقای فراز

  چهارشنبه

  15/12-45/9

  253

  13

  4/11/1402

  گروه روان‌شناسی/ مقطع کارشناسی / رشته روانشناسی/ ترم 3

  1

  روش تحقیق در روان­شناسی

  2

  1

  5106194

  دکتر بهرامی احسان

  دوشنبه

  8

  130

  8

  9/11/1402

  2

  روان‌شناسی فیزیولوژیک

  2

   

  5106141

  دکتر شادی اکبری

  شنبه

  8

  201

  8

  7/11/1402

  3

  روان‌شناسی اجتماعی

  2

   

  5106174

  دکتر رحیمی نژاد

  شنبه

  10

  203

  10

  30/10/1402

  4

  متون روان‌شناسی2

  2

   

  5106200

  دکتر ریحانه اکبری

  یکشنبه

  13

  201

  13

  1/11/1402

  5

  روان‌شناسی یادگیری

  2

   

  5106175

  دکتر حاتمی

  یکشنبه

  10

  201

  10

  8/11/1402

  6

  روان‌شناسی تحولی 2

  2

   

  5106195

  دکتر فیروزی

  دوشنبه

  13

  204

  10

  10/11/1402

  گروه روان‌شناسی/ مقطع کارشناسی / رشته روانشناسی/ ترم5

  1

  روان‌شناسی شخصیت

  2

   

  5101372

  دکتر رحیمی نژاد

  سه شنبه

  10

  253

  10

  10/11/1402

  2

  فلسفه علم روان‌شناسی

  2

   

  5106198

  دکتر خسرو باقری

  دوشنبه

  13

  205

  13

  10/11/1402

  3

  آموزه‌های روان‌شناسی در قرآن و حدیث1

  2

   

  5106202

  دکتر غباری بناب

  یکشنبه

  13

  204

  13

  8/11/1402

  4

  آسیب‌شناسی روا‌نی2

  2

   

  5101278

  دکتر بشارت

  شنبه

  8

  202

  8

  7/11/1402

  5

  آزمون‌های روا‌ن‌شناختی 1

  1

  1

  5106205

  دکتر کارسازی

  شنبه

  10

  201

  10

  30/10/1402

  6

  آسیب‌شناسی اجتماعی

  2

   

  5106040

  دکتر آرش حیدری

  دوشنبه

  15

  205

  8

  2/11/1402

  7

  روان‌شناسی صنعتی-سازمانی

  2

   

  5106212

  دکتر آزاده عسگری

  دوشنبه

  8

  205

  8

  11/11/1402

  8

  روان‌شناسی افراد با نیازهای ویژه 1

  2

   

  5106213

  دکتر علوی نژاد

  یکشنبه

  8

  204

  8

  3/11/1402

  9

  تاریخ و مکاتب روان‌شناسی و نقد آن

  2

   

  5106192

  دکتر ملازاده

  سه شنبه

  8

  201

  8

  4/11/1402

  10

  روان شناسی تبلیغات و رسانه

  2

   

  5106228

  دکتر پورحسین

  یکشنبه

  10

  301

  10

  1/11/1402

  گروه روان‌شناسی/ مقطع کارشناسی / رشته روانشناسی/ ترم7

  1

  اصول روان‌شناسی بالینی

  2

   

  5106111

  دکتر نوفرستی

  شنبه

  8

  209

  8

  7/11/1402

  2

  روان‌شناسی سلامت

  2

   

  5103292

  دکتر فیروزی

  یکشنبه

  13

  205

  13

  8/11/1402

  3

  فنون مشاوره و روان‌درمانی

  1

  1

  5106237

  دکتر عباسی

  یکشنبه

  10

  205

  10

  1/11/1402

  4

  راهنمایی و مشاوره تحصیلی و شغلی

  2

   

  5106210

  دکتر نگین نادری

  سه شنبه

  10

  247

  8

  10/11/1402

  5

  توان‌بخشی کودکان با نیازهای‌ویژه

   

  2

  5106215

  دکتر سجادی اناری

  یکشنبه

  8

  205

  8

  11/11/1402

  6

  شیوه‌های اصلاح و تغییر رفتار

  1

  1

  5106216

  دکتر دین دوست

  سه شنبه

  13

  246

  13

  2/11/1402

  7

  پژوهش(عملی-انفرادی) در روان‌شناسی

   

  3

  5106217

  استادان گروه

  --

  --

       

  8

  علوم اعصاب شناختی

  2

   

  5106223

  دکتر شاکریان

  شنبه

  8

  205

  10

  30/10/1402

  9

  کلیات روانپزشکی

  2

   

  5106227

  آقای دکتر منائی

  دوشنبه

  8

  253

  10

  9/11/1402

  گروه روان‌شناسی/ مقطع کارشناسی ارشد / رشته روانشناسی عمومی / ترم 1

  1

  مبانی روان شناسی اسلامی (1)

  2

   

  5111014

  دکتر محمود خلیلیان

  سه شنبه

  13

  208

  13

  4.11

  2

  روانشناسی تجربی

   

  2

  5111006

  دکتر شادی اکبری

  یکشنبه

  13

  128

  10

  3.11

  3

  روانشناسی یادگیری و تفکر

  2

   

  5111019

  دکتر ملازاده

  سه شنبه

  10

  209

  10

  2.11

  4

  روشهای آماری کاربردی پیشرفته

  1

  1

  5111003

  دکتر فراهانی

  دوشنبه

  8

  249

  8

  1.11

  5

  عصب روان شناسی

  2

   

  5111010

  دکتر تهرانی

  یکشنبه

  8

  202

  10

  30.1

  گروه روان‌شناسی/ مقطع کارشناسی ارشد / رشته روانشناسی عمومی / ترم 3

  1

  روانشناسی اجتماعی پیشرفته

  2

   

  06-5106022

  دکتر کاظمی تبار

  دوشنبه

  8

  302

  13

  3.11

  2

  نظریه‌های شخصیت

  2

   

  510606616

  دکتر عباسی دکتر خدادادی سنگده

  یکشنبه

  13

  202

  13

  2.11

  3

  روانشناسی کودکان استثنایی

  2

  1

  510602106

  دکتر نصرتی

  یکشنبه

  12-10و15

   

  13

  1.11

  4

  انگیزش و هیجان

  2

   

  5106065

  دکتر قربانی دکتر طاهری فر

  شنبه سه‌شنبه

  10-12و15

  129

  13

  30.1

  5

  روانشناسی احساس و ادراک

   

   

  5106159

  دکتر رضایت

  چهارشنبه

  8

   

  13

  4.11

  6

  سمینار

   

   

  5106179

  دکتر فیروزی

  یکشنبه

  17

   

  13

  7.11

  گروه روان‌شناسی/ مقطع کارشناسی ارشد مجازی / رشته روانشناسی عمومی / ترم3

  1

  روانشناسی اجتماعی پیشرفته

  2

   

  06-5106022

  دکتر کاظمی تبار

  دوشنبه

  8

  302

  13

  3.11

  2

  نظریه‌های شخصیت

  2

   

  510606616

  دکتر عباسی دکتر خدادادی سنگده

  یکشنبه

  13

  202

  13

  2.11

  3

  روانشناسی کودکان استثنایی

  2

  1

  510602106

  دکتر نصرتی

  یکشنبه

  12-10و15

   

  13

  1.11

  4

  انگیزش و هیجان

  2

   

  5106065

  دکتر قربانی دکتر طاهری فر

  شنبه سه‌شنبه

  10-12و15

  129

  13

  30.1

  5

  روانشناسی احساس و ادراک

   

   

  5106159

  دکتر رضایت

  چهارشنبه

  8

   

  13

  4.11

  6

  سمینار

   

   

  5106179

  دکتر فیروزی

  یکشنبه

  17

   

  13

  7.11

  گروه روان‌شناسی/ مقطع کارشناسی ارشد / رشته روانشناسی بالینی / ترم 1

  1

  روش‌های آمار پیشرفته در روانشناسی بالینی

  2

   

  06-5106151

  دکتر فراهانی

  دوشنبه

  13

  135

  13

  1.11

  2

  آسیب‌شناسی روانی پیشرفته

   

  2

  06-5106149

  دکتر دهقانی آرانی

  دوشنبه

  8

  129

  8

  2.11

  3

  درمان‌های زیستی – پزشکی اختلالات روانی

  2

   

  06-5106155

  دکتر تهرانی

  شنبه

  13

  128

  13

  30.1

  4

  نظریه شخصیت

  2

   

  06-5106066

  دکتر قربانی

  شنبه

  8

  128

  8

  3.11

  گروه روان‌شناسی/ مقطع کارشناسی ارشد / رشته روانشناسی بالینی / ترم 3

  1

  فنون خانواده­درمانی

  2

   

  5106473

  دکتر مهری نجات

  یکشنبه

  13

  129

  8

  1.11

  2

  رویکردهای نوین در روان درمانی

  2

   

  5106244_06

  دکتر نوفرستی  دکتر طاهری فر

  شنبه

  45270

  128

  10

  30.1

  3

  آزمایشگاه پژوهش های روان شناختی

   

   

   

   

   

         

  4

  رویکردهای نوین در روان درمانی

  2

   

  5106244_16

  دکتر دهقانی آرانی

  شنبه

  8

  128

  10

  2.11

  گروه روان‌شناسی/ مقطع کارشناسی ارشد / رشته روانشناسی اجتماعی / ترم 1

  1

  آمار توصیفی پیشرفته

  2

   

   

  دکتر حجت الله فراهانی

  دوشنبه

  15

       

  2

  شخصیت و مفاهیم

  2

   

   

  دکتر عباس رحیمی نژاد

  یکشنبه

  10

       

  3

  نظریه های جامعه شناسی خرد

  2

   

   

  دکتر جمشیدی ها

  دوشنبه

  8

       

  4

  شناخت اجتماعی

  2

   

   

  دکتر کاظمی تبار

  یکشنبه

  13

       

  گروه روان‌شناسی/ دکتری / رشته روانشناسی سلامت / ترم 1

  1

  روانشناسی سلامت

  2

   

  5106079

  دکتر تهرانی

  شنبه

  10

  130

  10

  7.11

  3

  روشهای پژوهش در روانشناسی سلامت

  2

   

  5106254

  دکتر بهرامی

  یکشنبه

  10

  129

  10

  8.11

  4

  اعتیاد

  2

   

  5106094

  دکتر رستمی

  شنبه

  8

  129

  8

  9.11

  گروه روان‌شناسی/ دکتری / رشته روانشناسی سلامت / ترم 1

  1

  مداخله روانشناختی در درمان بیماریهای جسمی

  2

   

  5106266

  دکتر بشارت

  یکشنبه

  8

  135

  8

  7.11

  3

  آموزش مهارتهای فردی و اجتماعی مرتبط با سلامت

  2

   

  5106257

  دکتر بشارت

  یکشنبه

  10

  135

  10

  8.11

  4

  دستیاری پژوهشی

   

  1

  5106060_06

   

   

         

  گروه روان‌شناسی و آموزش کودکان استثنایی/ کارشناسی ارشد / رشته روان‌شناسی و آموزش کودکان استثنایی/ ترم 1

  1

  هوش و عقب­ماندگی ذهنی

  2

   

  5101262

  دکتر فاطمه نصرتی

  دوشنبه

  8

  129

  10

  9.11

  2

  آمار استنباطی

  2

  1

  5101027

  آقای دکتر جمالی

  سه­شنبه

  16-18

  208

  10

  11.11

  3

  اصول ژنتیک و مشاوره ژنتیکی

  2

   

  5101015

  دکتر معصومه فلاح

  سه­شنبه

  8

  135

  8

  10.11

  4

  فرآیندهای تحول روانی

  2

   

  5101182

  دکتر سعید حسن­زاده

  سه­شنبه

  8

  201

  10

  7.11

  5

  روان شناسی افراد با نیازهای ویژه  1(جبرانی)

  2

   

  5106213

  دکتر علوی نژاد

  یکشنبه

  8

  204

  8

  3.11

  گروه روان‌شناسی و آموزش کودکان استثنایی/ کارشناسی ارشد / رشته روان‌شناسی و آموزش کودکان استثنایی/ ترم 3

  1

  روانشناسی بالینی کودک

  2

   

  5101588

  دکتر علی­اکبر ارجمندنیا

  شنبه

  8

  247

  10

  8.11

  2

  روش تهیه و تنظیم مواد و برنامه های درسی

  2

   

  5101134

  دکتر سوگند قاسم­زاده

  یکشنبه

  8

  247

  13

  9.11

  3

  مبانینظریوکاربرد آزمون‌های روانی 2

  1

  1

  5101220

  دکتر محسن شکوهی­یکتا

  یکشنبه

  8

  گروه کودکان

  10

  10.11

  4

  بازپروری شغلی حرفه ای

  2

   

  5101055

  دکتر باقر غباری­بناب دکتر فاطمه نصرتی

  یکشنبه

  13

  گروه کودکان

  13

  11.11

  5

  روش تحقیق پیشرفته

  2

  1

  5101131

  دکتر باقر غباری­بناب

  شنبه

  13

  209

  13

  7.11

  گروه روان‌شناسی و آموزش کودکان استثنایی/ کارشناسی ارشد مجازی / رشته روان‌شناسی و آموزش کودکان استثنایی/ ترم 3

  1

  روانشناسی بالینی کودک

  2

   

  5101588

  دکتر عباس شیخ محمدی

  یکشنبه

  17

   

  13

  8.11

  2

  روش تحقیق پیشرفته

  2

  1

  5101131

  دکتر باقر غباری­بناب

  سه­شنبه

  15

   

  13

  7.11

  3

  روش تهیه و تنظیم مواد و برنامه درسی

  2

   

  5101134

  دکتر سوگند قاسم­زاده

  یک­شنبه

  15

   

  13

  9.11

  4

  مبانینظریوکاربرد آزمون‌های روانی 2

  1

  1

  5101220

  دکتر محسن رفیع­خواه

  دوشنبه

  13

   

  13

  10.11

  5

  باز پروری تکلمی و اکتساب های آموزشگاهی

  2

   

  5101053

  دکتر سعید حسن‌زاده

  دوشنبه

  17

   

  13

  11.11

  گروه روان‌شناسی و آموزش کودکان استثنایی/ دکتری / رشته روان‌شناسی و آموزش کودکان استثنایی/ ترم 1

  1

   روانشناسی و توانبخشی افراد آهسته­گام

  2

   

  5101693

  دکتر غلامعلی افروز

  شنبه

  13

  301

  13

  30.1

  2

  ناتوانی‌های جسمانی و سلامت(اختیاری)

  2

   

  5101321

  دکتر علی­اکبر ارجمندنیا

  یکشنبه

  8

  203

  10

  1.11

  3

  ناتوانیهای یادگیری خاص

  2

   

  5101502

  دکتر محسن شکوهی­یکتا

  شنبه

  10

  گروه کودکان

  10

  2.11

  4

  روش های آمار پیشرفته(جبرانی)

  3

   

  5101383

  دکتر علی مقدم­زاده

  یکشنبه

  13

  241

  13

  3.11

  گروه روان‌شناسی و آموزش کودکان استثنایی/ دکتری / رشته روان‌شناسی و آموزش کودکان استثنایی/ ترم 3

  1

  روانشناسی و توانبخشی افراد نابینا

  2

   

  5101504

  دکتر غلامعلی افروز

  یکشنبه

  8

  304

  8

  30.1

  2

  کارورزی (کسب تجارب بالینی)

   

  2

  5110020

  استادان گروه

   

         

  3

  اختلال­های عاطفی- رفتاری (اختیاری)

  2

   

  5101403

  دکتر  سعید حسن­زاده دکتر سوگند قاسم­زاده

  یکشنبه.

  13

  304

  13

  2.11

  4

  روشهای ارزیابی و سنجش(جبرانی)

  1

  1

  5101386

  دکتر عباس بازرگان

  یکشنبه

  10

  251

  10

  1.11

  گروه روان‌شناسی تربیتی و مشاوره / کارشناسی / رشته مشاوره/ ترم1

  1

  مباحث اساسی در روان شناسی

  2

   

  5101416

  خانم دکتر مرجان حسنی راد

  دوشنبه

  8

  204

  8

  9/11/1402

  2

  مبانی راهنمایی و مشاوره

  2

   

  5106136

  آقای دکتر عباس جواهری

  شنبه

  10

  204

  10

  7/11/1402

  3

  روانشناسی از دیدگاه دانشمندان اسلامی

  2

   

  5101636

  آقای دکتر عباس میرزایی

  شنبه

  13

  205

  10

  11/11/1402

  4

  مبانی جامعه شناسی

  2

   

  5104193

  دکتر محمدرضا محمدی

  شنبه

  15

  253

  13

  10/11/1402

  5

  آمار توصیفی و کاربرد نرم افزارهای آماری

  2

   

  5101555

  خانم ندا فرجی

  سه شنبه

  10

  242

  10

   

  6

  آموزش مهارتهای زندگی

  2

   

  5101647

  آقای دکتر محمدحسن آسایش

  یکشنبه

  13

  253

  13

   

  گروه روان‌شناسی تربیتی و مشاوره/ کارشناسی / رشته مشاوره/ ترم 4 / ورودی 1401

  1

  رون شناسی تحولی بزرگسالی و سالمندی

  2

   

  5101635

  دکتر سجادی اناری

  یکشنبه

  13

  301

  13

  8/11/1402

  2

  روانشناسی تربیتی

  2

   

  5106107

  دکتر قرائیان

  دوشنبه

  10

  204

  10

  9/11/1402

  3

  روان شناسی شخصیت

  2

   

  5101357

  دکتر سمیه شاهمرادی

  شنبه

  10

  205

  10

  2/11/1402

  4

  راهنمایی مشاوره مدرسه

   

   

  5101644

  دکتر سلیمی

  یکشنبه

  10

  242

  10

  3/11/1402

  5

  حقوق خانواده در ایران و اسلام و کاربرد آن در مشاوره

  2

   

  5101417

  دکتر مریم گودرزی

  شنبه

  8

  245

  8

  30/10/1402

  6

  مقدمات روشهای پژوهش

  2

   

  5101637

  آقای یاسر حیدری

  شنبه

  13

  203

  13

  7/11/1402

  7

  انگیزش و هیجان

  2

   

  5106106

  دکتر محمدحسن آسایش

  دوشنبه

  8

  244

  10

  11/11/1402

  گروه روان‌شناسی تربیتی و مشاوره/ کارشناسی / رشته مشاوره/ ترم5

  1

  آسیب‌شناسی روانی (2)

  2

   

  5101278

  دکتر سمیه شاهمرادی

  شنبه

  8

  207

  8

  8/11/1402

  2

  مشاوره بهداشت روانی

  2

   

  5101429

  دکتر عباس میرزائی

  شنبه

  15

  205

  8

  3/11/1402

  3

  نظریه‌های مشاوره و روان‌درمانی (1)

  2

   

  5101448

  دکتر کشاورز افشار

  یکشنبه

  8

  129

  8

  10/11/1402

  4

  کاربرد آزمون‌های رغبت، خانواده و شخصیت در مشاوره

  2

   

  5101434

  خانم گلپاشا

  دوشنبه

  13

  208

  10

  30/10/1402

  5

  آسیب‌شناسی خانواده

  2

   

  5101450

  دکتر آسایش

  یکشنبه

  10

  241

  10

  8/11/1402

  6

  مشاوره در مسائل و مشکلات تحصیلی

  2

   

  5101432

  دگتر سلیمی

  یکشنبه

  13

  307

  13

  7/11/1402

  7

  مشاوره اصلاح رفتار

  2

   

  5101435

  دکتر دین دوست

  دوشنبه

  10

  205

  10

  9/11/1402

  8

  آسیب‌شناسی اجتماعی

  2

   

  5101010

  دکتر میرکمال میرنصیری

  دوشنبه

  8

  244

  13

  2/11/1402

  گروه روان‌شناسی تربیتی و مشاوره/ کارشناسی / رشته مشاوره/ ترم7

  1

  مشاوره ازدواج

  2

   

  5101438

  دکتر شاهمرادی/دکتر مدنی

  سه شنبه

  8

  204

  8

  10/11/1402

  2

  مشاوره بزهکاران و بزه دیدگان

  2

   

  5101439

  دکتر میرکمال میرنصیری

  دوشنبه

  10

  253

  10

  9/11/1402

  3

  مبانی نظری راهنمایی و مشاوره گروهی

  2

   

  5101441

  دکتر یاسر مدنی

  سه شنبه

  10

  205

  10

  3/11/1402

  4

  تمرین راهنمایی و مشاوره گروهی

  1

   

  5101442

  دکتر یاسر مدنی

  سه شنبه

  12

  205

  10

  3/11/1402

  5

  کارورزی در مشاوره(1)

  2

   

  5101198

  دکتر یاسر مدنی

   

         

  6

  مشاوره در سازمان‌ها

  2

   

  5101445

  دکتر سمانه سلیمی

  دوشنبه

  8

  305

  8

  2/11/1402

  7

  مهارت‌های زندگی و فنون آموزش آن

  2

   

  5101431

  دکتر عباس جواهری

  یکشنبه

  8

  128

  8

  1/11/1402

  گروه روان‌شناسی تربیتی و مشاوره/ کارشناسی ارشد / رشته مشاوره خانواده/ ترم 1

  1

  روش­های تحقیق کمی و کیفی در مشاوره

  1

  1

  ۵۱۰۱۶۷۰

  دکتر مهدی قربانخانی

  دوشنبه

  15

  244

  13

  2.11

  2

  نظریه­ها و روش­های مشاوره و روان­درمانی

  2

   

  5101668

  دکتر محمدحسن آسایش دکتر عباس جواهری

  دوشنبه

  13

  244

  13

  3.11

  3

  کاربرد آموزه­های معنوی و اسلامی در مشاوره

  2

   

  5101669

  آقای پیمان یوسف زاده

  یکشنبه

  8

  247

  8

  4.11

  4

  مهارت­های ارتباطی در خانواده

  2

   

  ۵۱۰۱۶۸۵

  دکتر حسین کشاورزافشار – خانم باهنر

  دوشنبه

  8

  251

  8

  30.1

  5

  درس جبرانی روان شناسی شخصیت (ویژه دانشجویان تغییر رشته ای)

  3

   

  ۵۱۰۱۳۵۷

  دکتر سمیه شاهمرادی

  شنبه

  10

  205

  10

  2.11

  گروه روان‌شناسی تربیتی و مشاوره/ کارشناسی ارشد / رشته مشاوره خانواده/ ترم 3

  1

  مشاوره ازدواج

  2

  1

  ۵۱۰۱۵۵۶

  دکتر سمیه شاهمرادی

  سه­شنبه

  8

  129

  10

  10.11

  2

  سمینار مسائل خانواده و ازدواج

  2

   

  ۵۱۰۱۵۳۶

  دکتر حسین کشاورزافشار – خانم باهنر

  دوشنبه

  13

  251

  13

  9.11

  3

  کارورزی در مشاوره خانواده و ازدواج

   

   

  ۵۱۰۱۵۵۴

  دکتر عباس جواهری

  دو­شنبه

  8

   

  8

  8.11

  4

  تمرین فنون مشاوره در آزمایشگاه

   

  1

  ۵۱۰۱۵۲۹

  دکتر یاسر مدنی

  سه­شنبه

  13

  128

  13

  7.11

  5

  درس جبرانی (آسیب شناسی خانواده)

  2

   

  5101450

  دکتر محمدحسن آسایش

  یکشنبه

  10

  241

  10

  8.11

  گروه روان‌شناسی تربیتی و مشاوره/ کارشناسی ارشد / رشته مشاوره مدرسه/ ترم1

  1

  روش­های تحقیق کمی و کیفی در مشاوره

  1

  1

  ۵۱۰۱۶۷۰

  دکتر زهرا نقش

  دوشنبه

  8

  اتاق گروه مشاوره

  8

  10.11

  2

  نظریه ها و روش های مشاوره گروهی

  1

  1

  ۵۱۰۱۶۹۱

  دکتر حسین کشاورزافشار – خانم باهنر

  یکشنبه

  13

  249

  13

  8.11

  3

  نظریه ها و روش های مشاوره تحصیلی و شغلی

  1

  1

  ۵۱۰۱۶۷۷

  دکتر سمانه سلیمی

  دوشنبه

  13

  253

  13

  7.11

  4

  آموزش مهارت های زندگی در مدارس

  2

   

  ۵۱۰۱۶۹۰

  دکتر علی قائدنیای جهرمی

  یکشنبه

  8

  202

  8

  9.11

  5

  درس جبرانی روان شناسی شخصیت (ویژه دانشجویان تغییر رشته ای)

  3

   

  ۵۱۰۱۳۵۷

  دکتر سمیه شاهمرادی

  یکشنبه

  10

  205

  10

  2.11

  گروه روان‌شناسی تربیتی و مشاوره/ کارشناسی ارشد / رشته مشاوره مدرسه/ ترم3

  1

  تهیه و کاربرد آزمون های روانی در مشاوره مدرسه

  2

  1

  5101552

  دکتر سمانه سلیمی

  سه­شنبه

  8

  128

  8

  2.11

  2

  سمینار مسائل راهنمایی و مشاوره در آموزش و پرورش

  2

   

  5101551

  دکتر حسین کشاورزافشار

  سه­شنبه

  8

  128

  10

  3.11

  3

  تمرین فنون مشاوره در آزمایشگاه

   

  1

  5101529

  دکتر یاسر مدنی

  سه­شنبه

  13

  128

  13

  1.11

  4

  کارورزی در مشاوره مدرسه

   

  2

  5101550

  دکتر حسین کشاورزافشار

   

         

  گروه روانشناسی تربیتی/کارشناسی ارشد  / رشته روانشناسی تربیتی/ ترم1

  1

  روان­شناسی تربیتی: مبانی، اصول و نظریه­ها

  2

  -

  5101334

  دکتر منصوره حاج­حسینی

  شنبه

  13

  204

  13

  1.11

  2

  کاربرد نظریه های تحولی

  2

  -

  5101466

  دکتر الهه حجازی

  شنبه

  8

  249

  13

  30.1

  3

  تعلیم و تربیت اسلامی

  2

  -

  ۵۱۰۲۰۶۸

  دکتر مصطفی مرادی

  یکشنبه

  8

  307

  13

  2.11

  4

  آمار استنباطی پیشرفته

  2

  -

  5101519

  دکتر زهرا نقش

  یکشنبه

  8

  304

  13

  3.11

  5

  روش های پژوهش

  1

  1

  5101467

  دکتر فریدونی

  یکشنبه

  13

  135

  13

  4.11

  گروه روانشناسی تربیتی/کارشناسی ارشد  / رشته روانشناسی تربیتی/ ترم3

  1

  الگوهای آموزشی

  2

  -

  5101477

  دکتر منصوره حاج­حسینی

  شنبه

  10

  208

  13

  2.11

  2

  روان شناسی تحولی دینداری

  2

  -

  5101341

  دکتر الهه حجازی

  شنبه

  13

  247

  13

  1.11

  3

  سنجش و اندازه گیری

  2

  -

  5101299

  دکتر زهرا هوشیاری

  یکشنبه

  8

  251

  13

  3.11

  4

  شیوه های اصلاح رفتاری- شناختی

  1

  1

  5101472

  دکتر زهرا نقش

  شنبه

  8

  130

  13

  30.1

  5

  کاربرد روان شناسی اجتماعی در تعلیم و تربیت

   

   

  5101474

  دکتر  نیکوگفتار عظیم

  یکشنبه

  8

  اتاق گروه مشاوره

  13

  4.11

  گروه روانشناسی تربیتی/کارشناسی ارشد مجازی / رشته روانشناسی تربیتی/ ترم1

  1

  روان­شناسی تربیتی: مبانی، اصول و نظریه­ها

  2

  -

  5101334

  دکتر روح­اله شهابی

  یکشنبه

  15

   

  13

  1.11

  2

  کاربرد نظریه های تحولی

  2

  -

  5101466

  دکتر مرضیه ساویز

  دوشنبه

  13

   

  13

  30.1

  3

  تعلیم و تربیت اسلامی

  2

  -

  5102068

  دکتر مصطفی مرادی

  یکشنبه

  17

   

  13

  2.11

  4

  آمار استنباطی پیشرفته

  1

  1

  5101519

  دکتر مقدم

  دوشنبه

  19-17

   

  13

  3.11

  گروه روانشناسی تربیتی/کارشناسی ارشد مجازی / رشته روانشناسی تربیتی/ ترم3

  1

  الگوهای آموزشی

  2

  -

  5101477

  دکتر لیلا افضلی

  سه­شنبه

  13

   

  13

  2.11

  2

  روان شناسی تحولی دینداری

  2

  -

  5101341

  دکتر الهه حجازی دکتر مرضیه ساویز

  شنبه

  13

   

  13

  1.11

  3

  روان­شناسی شخصیت پیشرفته

  2

  -

  5101475

  دکتر روح­الله شهابی

  یکشنبه

  17

   

  13

  4.11

  4

  شیوه های اصلاح رفتاری- شناختی

  1

  1

  5101472

  دکتر زهرا نقش

  شنبه

  17

   

  13

  30.1

  5

  بنیادهای فلسفی نظریه های تربیتی

  2

  -

  5101470

  دکتر وحدتی

  سه شنبه

  15

   

  13

  3.11

  6

  کاربرد آزمونهای روانشناختی

  2

   

  5101471

  دکتر حسین زارع

  یکشنبه

  18-20

   

  10

  2.11

  گروه روانشناسی تربیتی/ دکتری / روانشناسی تربیتی / ترم 1

  1

  مباحث جدید در روان شناسی تربیتی

  2

  -

  5101478

  دکتر منصوره حاج­حسینی

  سه­شنبه

  13

  247

  13

  1.11

  2

  روشهای پژوهش کیفی و ترکیبی در علوم­تربیتی و روان شناسی

  2

  -

  5101482

  دکتر پورکریمی

  سه شنبه

  8

  اتاق گروه مشاوره

  13

  2.11

  3

  روان شناسی شناختی در آموزش

  2

  -

  5101484

  دکتر الهه حجازی

  سه­شنبه

  10

  135

  10

  3.11

  گروه روانشناسی تربیتی/ دکتری / روانشناسی تربیتی / ترم 3

  1

  روان شناسی مدرسه

  2

  -

  5101486

  دکتر منصوره حاج­حسینی

  سه­شنبه

  10

  304

  10

  2.11

  2

  مبانی روانشناختی تربیت اخلاقی

  2

  -

  5101483

  دکتر الهه حجازی

  سه­شنبه

  13

  135

  13

  3.11

  3

  آموزش مهارتهای فردی و اجتماعی مرتبط با سلامت

  2

  -

  5101487

  خانم دکتر نقش

  سه شنبه

  8

  129

  8

  4.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ کارشناسی  / رشته علوم تربیتی/ ترم 1

  1

  روانشناسی عمومی

  2

   

  5101571

  دکتر فردوسی

  یکشنبه

  10

  204

  10

  8/11/1402

  2

  آمار توصیفی

  2

   

  5101575

  خانم دکتر هوشیاری

  شنبه

  13

  207

  13

  7/11/1402

  3

  مدیریت عمومی

  2

   

  5105151

  دکتر رضا محمدی

  دوشنبه

  13

  128

  10

  9/11/1402

  4

  مبانی و اصول تعلیم و تربیت

  2

   

  5103269

  دکتر دادرس

  سه شنبه

  10

  241

  10

  10/11/1402

  5

  تکنولوژی آموزشی

  2

   

  5103265

  دکتر بدلی

  دوشنبه

  15

  203

  13

  11/11/1402

  6

  جامعه شناسی آموزش و پرورش

  2

   

  5101080

  دکتر عالی

  شنبه

  10

  205

  8

  2/11/1402

  7

  منطق

  2

   

  5103294

  دکتر مرادی

  سه شنبه

  8

  130

  8

  3/11/1402

  8

  منطق

  2

   

  5103294

  دکتر میری

  یکشنبه

  13

  247

  13

  3/11/1402

  9

  اندیشه اسلامی (1) مبدا و معاد

  2

   

  1120001

  آقای ذوالقدر

  چهارشنبه

  8

  205

  10

  28/10/1402

  10

  فارسی عمومی

  3

   

  110017

  آقای فراز

  چهارشنبه

  9/45

  253

  13

  14/11/1402

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ کارشناسی  ارشد/ رشته برنامه ریزی درسی/ ترم1

  1

  مبانی فلسفی  برنامه‏ درسی

  2

   

  ۵۱۰۳۳۸۷

  خانم دکتر حسینی و آقای دکتر وحدتی

  سه شنبه

  8

  208

  10

  10.11

  2

  روش‏های آماری در برنامه ریزی درسی

  2

   

  ۵۱۰۳۳۹۰

  آقای دکتر خدائی

  سه شنبه

  15

  251

  10

  9.11

  3

  نظریه‏های یاد دهی -  یادگیری  در تدریس

  2

   

  ۵۱۰۳۴۰۱

  آقای دکتر کرامتی

  دوشنبه

  15

  208

  10

  7.11

  4

  مبانی، اصول و روش‏های برنامه‏ریزی درسی

  2

   

  ۵۱۰۳۳۸۹

  خانم دکتر دهقانی

  سه شنبه

  8

  208

  8

  11.11

  5

  رنامه ریزی درسی در آموزش مجازی

  2

   

  5103235

  آقای دکتر فرهاد سراجی

  دو شنبه

  8

  128

  13

  8.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ کارشناسی  ارشد/ رشته برنامه ریزی درسی/ ترم 3

  1

  برنامه درسی تربیت دینی ،دلالت های تربیتی

   

   

  5103190

   خانم دکتر سجادیه

  سه شنبه

  13

  203

  13

  10.11

  2

  وش های ارزشیابی در برنامه ریزی درسی

  2

   

  5103241

  آقای دکتر کرامتی

  سه شنبه

  8

  203

  10

  11.11

  3

  سمینار در برنامه ریزی درس (با تاکید بر کاروزی )

   

   

  ۵۱۰۳۲۱۶

  خانم دکتر حکیم زاده 

  سه شنبه

  8

  203

  8

  9.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ کارشناسی  ارشد/ رشته برنامه ریزی آموزشی/ ترم1

  1

  بنیان های نظری برنامه ریزی آموزشی

  2

   

  5105322

  آقای دکتر کرامتی

  دوشنبه

  13

  203

  10

  7.11

  2

  نوآوری-هادر برنامه ریزی آموزشی با کاربرد فاوا

  2

   

  5105327

  آقای دکتر فرهاد سراجی

  سه شنبه

  8

  251

  10

  8.11

  3

  آمار استباطی و نرم افزارها

  1

  1

  5105324

  آقای دکتر خدائی

  سه شنبه

  8

  303

  10

  9.11

  4

  جمعیت، فقر و نابرابری آموزشی

  2

   

  5105333

  آقای دکتر رسول صادقی

  دوشنبه

  8

  203

  8

  10.11

  5

  برنامه ریزی مالی و مبانی اقتصادی در آموزش و پرورش

  2

   

  5105336

  آقای دکتر مهربانی

  سه شنبه

  13

  203

  13

  11.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ کارشناسی ارشد  / رشته ارزشیابی آموزشی/ ترم 1

  1

  ارزشیابی و توسعه حرفه ای مدرسان در نظام های آموزشی

  2

   

  5103264

  خانم دکتر دهقانی

  یکشنبه

  13

  251

  8

  8.11

  2

  مطالعه تطبیقی در ارزیابی نظام ها و برنامه های آموزشی

  2

   

  5103250

  خانم دکتر حکیم زاده

  دوشنبه

  8

  208

  8

  9.11

  3

  مدل ها و نظریه های ارزشیابی

  2

   

  5103248

  آقای دکتر صالحی

  دوشنبه

  15

  207

  10

  10.11

  4

  روش های آماری چند متغیری کاربردی

  3

   

  5103249

  آقای دکتر خدایی

  یکشنبه

  8

  209

  10

  11.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ کارشناسی ارشد  / رشته ارزشیابی آموزشی/ ترم 3

  1

  نظریه کلاسیک اندازه گیری آموزشی

  2

   

  5103243

  آقای دکتر مقدم زاده

  دوشنبه

  15

  206

  10

  9.11

  2

  برنامه ریزی استراتژیک در نظام های آموزشی(اختیاری)

  2

   

  5103359

  آقای دکتر جوادی پور

  سه شنبه

  8

  245

  10

  10.11

  3

  مدیریت کیفیت در نظام های آموزشی

  2

   

  5103266

  آقای دکتر محمدی

  سه شنبه

  8

  245

  8

  11.11

  4

  سمینار پژوهش در مسایل ارزشیابی آموزشی

  2

   

  5103355

  خانم دکتر هوشیاری

  سه شنبه

  13

  249

  8

  8.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ کارشناسی ارشد  / رشته تحقیقات آموزشی / ترم 1

  1

  روش‏های آمار استنباطی1

  2

   

  5103363

   خانم دکتر سمیه کاوه

  دوشنبه

  8

  209

  8

  7.11

  2

  روش‌های پژوهش کمّی در تحقیقات آموزشی

  1

  1

  5103361

  آقای دکتر صالحی

  یکشنبه

  17

  208

  10

  8.11

  3

   (نظریه­های آموزش و یادگیری) درس اختیاری

  2

   

  ۵۱۰۳۳۷۲

  خانم دکتر فردوسی

  دوشنبه

  13

  208

  10

  9.11

  4

   (روش­های تدریس پیشرفته) درس اختیاری

  2

   

  ۵۱۰۳۱۸۴

  خانم دکتر حکیم زاده

  یکشنبه

  8

  208

  10

  10.11

  5

  سنجش و اندازه گیری

  2

   

  5103282

  آقای دکتر صالحی-

  سه شنبه

  15

  129

  13

  3.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ کارشناسی ارشد  / رشته تحقیقات آموزشی / ترم 3

  1

  روش‌های پژوهش آمیخته در تحقیقات آموزشی

  1

  1

  5103366

  آقای دکتر صالحی

  یکشنبه

  15

  208

  8

  8.11

  2

  سمینار پژوهشی در مسائل تعلیم و تربیت

  1

  1

  5103381

  آقای دکتر محمدی

  دو شنبه

  8

  207

  8

  9.11

  3

  ساخت فنون و ابزارهای سنجش در تحقیقات آموزشی

  1

  1

  5103364

  خانم دکتر هوشیاری

  دوشنبه

  17:30-19:30

  207

  10

  11.11

  4

  درس اختیاری(آینده­پژوهی در تحقیقات آموزشی

  1

  1

  ۵۱۰۳۳۷۷

  آقای دکتر محمد رضا سر آبادی

  یکشنبه

  8

  208

  8

  11.11

  5

  درس اختیاری(کاربرد کامپیوتر در تحقیقات آموزشی)

  1

  1

  ۵۱۰۳۳۶۸

  آقای دکتر صالحی

  یکشنبه

  13

  208

  13

  7.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ کارشناسی ارشد مجازی  / رشته تحقیقات آموزشی/ ترم1

  1

  روش‏های آمار استنباطی1

  2

   

  5103363

   خانم دکتر سمیه کاوه

  سه شنبه

  13

   

  13

  7.11

  2

  روش‌های پژوهش کمّی در تحقیقات آموزشی

  2

   

  5103361

  آقای دکتر صالحی

  سه شنبه

  19-17

   

  10

  8.11

  3

  نظریه های آموزش و یادگیری درس اختیاری

  2

   

  ۵۱۰۳۳۷۲

  خانم دکتر فردوسی

  شنبه

  15

   

  10

  9.11

  4

  سنجش و اندازه گیری(جبرانی)

  2

   

  ۵۱۰۳۲۸۲

   خانم دکتر هوشیاری

  یکشنبه

  15

   

  13

  10.11

  5

  ساخت فنون و ابزارهای سنجش در تحقیقات آموزشی

  2

   

  5103364

  خانم دکتر هوشیاری

  دوشنبه

  17:30-19:30

   

  10

  11.11

  6

  سمینار پژوهشی در مسائل تعلیم و تربیت

  2

   

  5103381

  دکتر بدلی

  سه شنبه

  17

   

  8

  9.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ کارشناسی ارشد مجازی  / رشته تحقیقات آموزشی/ ترم3

  1

  روش‌های پژوهش آمیخته در تحقیقات آموزشی

  2

   

  5103366

  آقای د کتر صالحی

  دوشنبه

  17

   

  8

  8.11

  2

  سمینار پژوهشی در مسائل تعلیم و تربیت

  2

   

  5103381

  آقای دکتر بدلی

  سه شنبه

  17

   

  8

  9.11

  3

  کاربرد کامپیوتر در تحقیقات آموزشی

  2

   

  ۵۱۰۳۳۶۸

  خانم دکتر رها  عابدی

  سه شنبه

  19-21

   

  13

  11.11

  4

  برنامه‌ریزی درسی در دوره‌های تحصیلی پیش دبستان و دبستان

  2

   

  ۵۱۰۳۳۲۶

  خانم دکتر دهقانی

  یکشنبه

  15

   

  13

  7.11

  5

  آموزش و پرورش ابتدایی و متوسطه

  2

   

  ۵۱۰۳۳۷۶

  آقای دکتر بدلی

  سه شنبه

  17

   

  13

  10.11

  6

  روش­های تدریس پیشرفته

  2

   

  ۵۱۰۳۱۸۴

  خانم دکتر دهقانی

  یکشنبه

  17/30

   

  13

  4.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ کارشناسی ارشد  / رشته یادگیری الکترونیکی/ ترم 1

  1

  روش های آماری پیشرفته

  2

   

  ۵۱۰۳۱۵۲

  آقای دکتر خدایی

  سه شنبه

  8

  206

  8

  7.11

  5

  علوم یادگیری

  2

   

  ۵۱۰۶۲۶۸

  خانم دکتر فردوسی

  سه شنبه

  8

  206

  10

  8.11

  3

  مدیریت منابع انسانی و تحلیل رفتاری

  2

   

  ۵۱۰۶۲۷۶

  آقای دکتر محمدی  

  سه شنبه

  13

  245

  13

  9.11

  4

  روش هاو مهارت های تدریس و ارائه

  1

  1

  ۵۱۰۶۲۷۳

  آقای دکتر جوادی پور

  دوشنبه

  13

  130

  10

  10.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ کارشناسی ارشد  / رشته یادگیری الکترونیکی/ ترم 3

  1

  مدیریت و کار آفرینی دیچیتال

  2

   

  ۵۱۰۶۲۸۱

  آقای دکتر زارعی 

  یکشنبه

  8

  206

  10

  8.11

  5

  طراحی وب و سیستم های مدریت یادگیری (اختیاری)

  2

   

  ۵۱۰۶۲۷۷

  خانم دکتر  رها عابدی

  یکشنبه

  8

  206

  10

  9.11

  3

  سمینار

  1

  1

  ۵۱۰۶۲۷۲

   خانم دکتر حکیم زاده

  یکشنبه

  13

  206

  10

  7.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ دکتری  / رشته سنجش  و اندازه‌گیری/ ترم1

  1

  همبستگی و رگرسیون (جبرانی*)

  2

   

  5109010

  آقای دکتر خدائی

  یک شنبه 

  13

  207

  13

  8.11

  2

  نظریه و روش کلاسیک اندازه‏گیری‏ آموزشی

  2

   

  5109007

  آقای دکتر مقدم زاده

  یکشنبه

  15

  207

  10

  9.11

  3

  روش‏های پیشرفته تحقیق کمی و کیفی در علوم تربیتی

  3

   

  5109009

  آقای دکتر صالحی

  یکشنبه 

  8

  207

  10

  10.11

  4

  روش های آماری یک(جبرانی)

  3

   

  5103242

  آقای دکتر خدائی

  دوشنبه

  13

  304

  10

  11.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ دکتری  / رشته سنجش  و اندازه‌گیری/ ترم3

  1

  روش‏های مقیاس‏سازی (اختیاری)

  2

   

  5109017

  آقایان دکتر خدائی دکتر مقدم زاده

  یکشنبه

  8

  207

  8

  8.11

  2

  ارزشیابی پیشرفت تحصیلی در نظام‏های آموزشی(اختیاری)

  1

   

  ۵۱۰۹۰۱۸

  آقای دکتر صالحی

  دوشنبه

  13

  303

  13

  9.11

  3

  تحلیل مسیر و مدل معادلات ساختاری و سلسله مراتبی(اختیاری)

  2

   

  ۵۱۰۹۰۲۰

  آقای دکتر خدائی

  دوشنبه

  15

  304

  13

  10.11

  4

  ساخت ابزار سنجش در اندازه گیری های آموزشی

  2

   

  5109015

  آقای دکتر مقدم زاده

  دوشنبه

  8

  304

  8

  11.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ دکتری  / رشته برنامه ریزی درسی/ ترم1

  1

  مبانی فلسفی تربیت اسلامی

  2

   

  5103084

  آقای دکتر باقری و خانم دکتر سجادیه

  دوشنبه

  15

  245

  10

  8.11

  2

  راهبردهای آموزش وفناورهای نوین   در برنامه درسی

  2

   

  ۵۱۰۳۳۸۲

  آقای دکتر کرامتی

  دوشنبه

  8

  206

  8

  9.11

  3

  نظریه‏های برنامه درسی

  2

   

  5103125

  خانم دکتر حکیم زاده

  دوشنبه

  13

  206

  13

  10.11

  گروه روش هاو برنامه های آموزشی و درسی/ دکتری  / رشته برنامه ریزی درسی/ ترم3

  1

  روش های تحقیق در برنامه درسی

  2

   

  ۵۱۰۳۰۸۷

  آقایان دکتر صالحی و دکتر  کرامتی 

  سه شنبه

  13

  303

  10

  7.11

  2

  سمینار در برنامه درسی

  2

   

  ۵۱۰۳۱۴۱

   خانم دکتر دهقانی

  سه شنبه

  8

  251

  10

  8.11

  3

  برنامه‏ریزی درسی در آموزش عالی

  2

   

  ۵۱۰۳۲۳۹

  آقای دکتر جوادی پور

  سه شنبه

  15

  303

  10

  9.11

  گروه مبانی فلسفی و اجتماعی تعلیم و تربیت/ کارشناسی / رشته علوم تربیتی/ ترم5

  1

  تدوین و نگارش متون و گزارش‌های علمی

  2

   

  5103289

  دکتر سراجی

  سه شنبه

  10

  242

  10

  8/11/1402

  2

  تدوین و نگارش متون و گزارش‌های علمی

  2

   

  5103289

  دکتر سراجی

  یکشنبه

  15

  242

  10

  8/11/1402

  3

  آشنایی با کتابخانه و مهارت‌های سواد اطلاعاتی

  2

   

  5103288

  دکتر ناصری

  دوشنبه

  15

  202

  13

  9/11/1402

  4

  اخلاق حرفه ای در‌تعلیم و تربیت

  2

   

  5103284

  دکتر دادرس

  دوشنبه

  13

  301

  10

  7/11/1402

  5

  سنجش و اندازه‌گیری

  2

   

  5103282

  دکتر صالحی

  سه شنبه

  15

  129

  13

  3/11/1402

  6

  آرای تربیتی اندیشمندان مسلمان

  2

   

  5103267

  دکتر مرادی

  یکشنبه

  10

  303

  10

  1/11/1402

  7

  آشنایی با برنامه نویسی کامپیوتر (زمینه)

  2

   

  5103304

  دکتر عابدی

  یکشنبه

  13

  242

  13

  8/11/1402

  8

  آشنایی با برنامه نویسی کامپیوتر (زمینه)

  2

   

  5103304

  دکتر عابدی

  سه شنبه

  8

  242

  13

  8/11/1402

  9

  آشنایی با آزمونهای روانشناختی (زمینه)

  2

   

  5103312

  دکتر هوشیاری

  شنبه

  15

  207

  13

  30/10/1402

  10

  روان شناسی اجتماعی (اختیاری)

  2

   

  5103147

  دکتر فردوسی

  سه شنبه

  13

  129

  13

  11/11/1402

  11

  روان شناسی تفاوتهای فردی (اختیاری)

  2

   

  5106043

  دکتر سجادی اناری

  دوشنبه

  8

  202

  8

  2/11/1402

  گروه مبانی فلسفی و اجتماعی تعلیم و تربیت/ کارشناسی ارشد  / رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش/ ترم1

  1

  تاریخ تعلیم و تربیت در  اسلام و ایران

  2

   

  ۵۱۰۲۰۶۷

  خانم دکتر ایروانی و آقای دکتر وحدتی

  دوشنبه

  8

  گروه فلسفه

  13

  2.11

  2

  تاریخ فلسفه کلاسیک

  2

   

  ۵۱۰۲۰۹۴

  آقای دکتر وحدتی

  دوشنبه

  13

  گروه فلسفه

  13

  30.1

  3

  مبانی و اصول آموزش و پرورش

  2

   

  ۵۱۰۲۰۹۶

  آقای دکتر دادرس

  یکشنبه

  8

  307

  13

  1.11

  4

  سیر آرای تربیتی در غرب

  2

   

  ۵۱۰۲۰۷۹

  خانم دکتر حسینی

  یک شنبه

  13

  305

  13

  3.11

  گروه مبانی فلسفی و اجتماعی تعلیم و تربیت/ کارشناسی ارشد مجازی / رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش/ ترم 3

  1

  نظریات تربیتی مکاتب فلسفی

  3

   

  5102015

  خانم دکتر سجادیه

  دوشنبه

  9

  231

  13

  1.11

  2

  درس اختیاری(سمینار در مسایل‌آموزش‌و پرورش)

  2

   

  5102092

  خانم دکتر عالی آقایان  –دکتر وحدتی –دکتر مرادی

  دوشنبه

  15

  گروه فلسفه

  13

  30.1

  3

  مقدمه ای بر فلسفه اسلامی

  2

   

  ۵۱۰۲۰۲۰

  آقای دکتر باقری

  سه شنبه

  8

  249

  13

  3.11

  گروه مبانی فلسفی و اجتماعی تعلیم و تربیت/ کارشناسی ارشد مجازی / رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش/ ترم1

  1

  تاریخ تعلیم و تربیت در  اسلام و ایران

  2

   

  ۵۱۰۲۰۶۷

   خانم دکتر ایروانی

  شنبه

  17

   

  13

  2.11

  2

  تاریخ فلسفه کلاسیک

  2

   

  ۵۱۰۲۰۹۴

  آقای دکتر وحدتی

  یکشنبه

  13

   

  13

  30.1

  3

  مبانی و اصول آموزش و پرورش

  2

   

  ۵۱۰۲۰۹۶

  آقای دکتر دادرس

  یکشنبه

  17

   

  13

  1.11

  4

  سیر آرای تربیتی در غرب

  2

   

  ۵۱۰۲۰۷۹

  خانم دکتر حسینی

  سه شنبه

  13

   

  13

  3.11

  5

  مقدمات روش­های تحقیق کمی و کیفی

  3

   

  5103281

  آقایان دکتر صالحی  و دکترمهدی قربان  خانی

  چهارشنبه

  17

   

  13

  4.11

  گروه مبانی فلسفی و اجتماعی تعلیم و تربیت/ کارشناسی ارشد مجازی / رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش/ ترم3

  1

  نظریات تربیتی مکاتب فلسفی

  3

   

  ۵۱۰۲۰۱۵

  آقای دکتر وحدتی – خانم دکتر سجادیه

  سه شنبه

  17

   

  13

  1.11

  2

  درس اختیاری(سمینار در مسایل‌آموزش‌و پرورش)

  2

   

  ۵۱۰۲۰۹۲

  آقایان دکتر وحدتیو دکتر مرادی

  یکشنبه

  17

   

  13

  30.1

  3

  جامعه شناسی  کودکی –نوجوانی

  2

   

  ۵۱۰۲۰۸۸

  خانم دکتر عالی

  چهارشنبه

  18:30-20

   

  13

  3.11

  4

  چیستی دین

  2

   

  5102071

  آقای دکتر باقری

  یکشنبه

  15

   

  13

  4.11

  5

  اصول و مبانی تربیت اجتماعی

  2

   

  5102078

  خانم دکتر مرضیه عالی

  چهارشنبه

  17-18:30

   

  10

  4.11

  گروه مبانی فلسفی و اجتماعی تعلیم و تربیت/ دکتری / رشته فلسفه تعلیم و تربیت/ ترم1

  1

  نظریه شناسی تربیتی

  3

   

  ۵۱۰۲۰۸۱

      آقای دکتر دادرس

  دوشنبه

  8-10

  201

  8

  30.1

  2

  مقدمه ای بر فلسفه اسلامی (جبرانی)

  2

   

  ۵۱۰۲۰۲۰

           آقای دکتر باقری

  سه شنبه

  8-10

  249

  13

  3.11

  3

  تاریخ اندیشه‌های تربیتی شرق

  2

   

  ۵۱۰۲۰۹۸

  خانم دکتر حسینی

  دوشنبه

  13

  245

  13

  2.11

  4

  مقدمه ای بر فلسفه اسلامی

  2

   

  5102020

  دکتر باقری نوعپرست

  سه شنبه

  8

  249

  13

  3.11

  گروه مبانی فلسفی و اجتماعی تعلیم و تربیت/ دکتری / رشته فلسفه تعلیم و تربیت/ ترم 3

  1

  رویکرد فلسفی در برنامه ریزی درسی

  2

   

  ۵۱۰۲۰۴۵

     آقای دکتر دادرس

  سه شنبه

  13

  307

  13

  30.1

  2

  مکاتب فلسفی  و آراء تربیتی  (2)

  2

   

  ۵۱۰۲۰۶۰

  آقای دکتر باقری و خانم دکتر سجادیه

  سه شنبه

  8

  307

  10

  1.11

  3

  مبانی فلسفی آموزش و پرورش ایران

  2

   

  5102051

  خانم دکتر ایروانی و

  دوشنبه

  13

  249

  10

  2.11

  4

  فلسفه تربیتی اسلام

   

   

  5102061

  دکتر باقری نوعپرست

  دوشنبه

  15

  130

  13

  1.11

   

   

 • اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری دستیاری( دامپزشکی) ، در نیمسال اول سال تحصیلی ١٤۰۳-۱۴۰۲

  ضمن خیر مقدم و تبریک به پذیرفته شدگان آزمون مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند بازه زمانی ثبت نام غیر حضوری (الکترونیکی) از روز شنبه مورخ  1402/06/18 لغایت روز دوشنبه مورخ20 /۶/ ۱۴۰۲ می باشد. لذا پذیرفته شدگان محترم لازم است با مراجعه به سامانه reg.ut.ac.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

  زمان ثبت نام حضوری از روز دوشنبه 1402/06/20 لغایت روز چهارشنبه مورخ 1402/06/22 در دانشکده محل قبولی می باشد.

  جهت کسب اطلاعات تکمیلی به سایت معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی academics.ut.ac.ir مراجعه نمایند.
     

 • اطلاعیه اعلام نتایج نهایی دانشجویان استعداد درخشان رویه معمول در دوره دکتری Ph.D سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲

  نتیجه بررسی نهایی داوطلبان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دکتری تخصصی سال ۱۴۰۲ دانشگاه تهران اعلام شد. اطلاعات تکمیلی در وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه به آدرس https://academics.ut.ac.ir/fa/news درج گردید.

  به اطلاع پذیرفته شدگان محترم دکتری بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ می رساند ثبت نام قطعی شما در سامانه جامع آموزشی همزمان با ثبت نام پذیرفته شدگان معرفی شده از سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود. لازم است کلیه پذیرفته شدگانی که فارغ التحصیلان نشده‌اند فرم تعهد پیوست را تکمیل و حداکثر تا روز یکشنبه ۱۲ شهریورماه به اداره استعدادهای درخشان معاونت آموزشی دانشگاه تهران تحویل نمایند. بدیهی است درصورت عدم دانش آموختگی تا تاریخ ۳۱ شهریورماه، پذیرش متقاضی به شیوه استعداد درخشان در مقطع دکتری تخصصی ملغی می شود.

  همچنین چنانچه از پذیرش در دانشگاه تهران منصرف شده‌اید؛ حداکثر تا تاریخ ۱۵/‏۰۶/‏۱۴۰۲‬ نسبت به اعلام انصراف به صورت کتبی با ثبت مشخصات کامل شناسنامه‌ای و تصویر کارت ملی از طریق ایمیل اداره استعدادهای درخشان دانشگاه به آدرس talent@ut.ac.ir اقدام فرمائید. این آدرس ایمیل آماده پاسخگویی به سئوالات متقاضیان محترم می باشد.

 • تاریخ برگزاری امتحانات دروس عمومی/ اختیاری مشترک نیمسال 4021

  زمان برگزاری امتحانات دروس عمومی / ‏اختیاری‬ نیمسال ۴۰۲۱ به استحضار می رساند بر اساس تقویم دانشگاهی اصلاحی زمان برگزاری امتحانات دروس عمومی / ‏‬ اختیاری مشترک نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ بر اساس تقویم دانشگاهی به شرح زیر اعلام می گردد.

  روز

  تاریخ

  ساعت

  ۱۰-۸

  ۱۲-۱۰

  ۱۵-۱۳

  پنج شنبه

  ۱۴۰۲/۱۰/۲۸

  - اندیشه اسلامی (۲)

  - سواد مالی و اقتصاد فردی

  - تاریخ ایران

  - اندیشه اسلامی (۱)

  - آشنایی با ارزش های دفاع مقدس

  - زبان انگلیسی

  - مهارت های زندگی

  پنج شنبه

  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲

  - تفسیر موضوعی نهج البلاغه

  - تفسیر موضوعی قرآن

  - تاریخ تحلیلی صدر اسلام

  - تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی

  - دانش خانواده و جمعیت

  - کلیات حقوق شهروندی

  شنبه

  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴

  - انقلاب اسلامی ایران

  - آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

  - اخلاق اسلامی (مبانی و مفاهیم)

  - آیین زندگی (اخلاق کاربردی)

  - زبان فارسی

  - مبانی کارآفرینی

  - شناخت محیط زیست

   

   

 • اعلام فهرست موسسات آموزشی غیر مجاز

  ادامه تحصیل دانشجویانی که مقاطع قبلی خود را در مؤسسات غیر مجاز اندیشه سازان، دانشوران، رهروان دانش ، علامه، پرتو دانش تهران، دانش مانا، اتاق بازرگانی خراسان گذرانیده اند مجاز نبوده و قبولی آنان در دوره و رشته تحصیلی دانشگاه تهران کان لم یکن تلقی می گردد،

  تصویر نامه  مرکزنظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم 

 • شیوه نامه احراز بسندگی زبان خارجی برای دانشجویان دوره دکتری تخصصی

  شیوه نامه احراز بسندگی زبان خارجی برای دانشجویان دوره دکتری تخصصی

   

  شیوه نامه اجرایی احراز بسندگی زبان خارجی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه تهران 

 • عدم امکان حذف اضطراری دروس عملی تربیت بدنی و ورزش

  ((عدم امکان حذف اضطراری دروس عملی تربیت بدنی و ورزش)) 

  با توجه به اینکه واحدهای تربیت بدنی و ورزش دانشجویان دانشگاه تهران (به استثنای دانشکده‌ها و پردیس‌های خارج از شهر تهران و همچنین دانشکده‌های مدیریت و الهیات که سالن و فضای مناسب ورزشی دارند) در دانشکده علوم ورزشی و تندرستی بصورت عمومی برای کلیه دانشجویان دانشگاه برنامه ریزی و اجرا می‌گردد، لذا دانشجویان می بایست شخصاً از بین تعداد زیادی گروههای درسی تربیت بدنی و ورزش که هر ترم توسط این دانشکده در سامانه جامع آموزش ارائه می‌گردد، در بازه زمانی انتخاب واحد یا ترمیم، اخذ نمایند.

 • بخشنامه جذب نیروی امریه سال 1402

  نظر به اخذ تعداد محدودی مجوز امریه سربازی از ستاد کل نیروهای مسلح،  دانشجویان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد و دکتری که علاقمند به انجام خدمت سربازی تحت عنوان امریه در رشته‌های تحصیلی مورد نیاز در دانشگاه تهران هستند،  با مراجعه به آدرس http://hrm.ut.ac.ir و تکمیل فرم و بارگذاری مدارک نسبت به ثبت درخواست اقدام نمایند.

  بدیهی است پس از پایان مهلت ثبت نام، اسامی متقاضیان سه برابر ظرفیت جهت انجام مصاحبه تخصصی به واحدهای متقاضی معرفی خواهند شد.

 • دستورالعمل اجرایی تغییر رشته دانشجویان ساعی و کوشا - ورودی 1401 دوره کارشناسی

  در خصوص تغییر رشته دانشجویان ساعی و کوشا، به استحضار می‌رساند تقاضای تغییر رشته دانشجویان دوره کارشناسی ورودی ۱۴۰۱ از طریق پیشخوان خدمت سامانه جامع آموزشی به صورت الکترونیکی ثبت و توسط گروه‌های آموزشی و رؤسای ادارات آموزشی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

  - صرفاَ ورودی‌های ۱۴۰۱ به شرط گذراندن ۳۶ واحد تحصیلی در مجموع دو نیمسال تحصیلی (نیمسال اول و دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱) با رعایت ۷۰٪ واحدهای تخصصی و سایر موارد شیوه نامه می‌توانند ثبت درخواست نمایند.

  - ثبت درخواست توسط دانشجویان حداکثر تا ۱۶/‏۰۵/‏۱۴۰۲‬ امکانپذیر خواهد بود.

  -بررسی و اعلام نظر قطعی از سوی گروه‌های آموزشی و معاونت آموزشی تا تاریخ ۳۰/‏۰۵/‏۱۴۰۲‬ در سامانه به صورت الکترونیکی می‌باشد.

  - از پذیرش و ارسال مدارک افراد خارج از آئین نامه جدا خودداری گردد.

  - گروه‌های آموزشی موظفند تا سقف ۵% (پنج درصد) ظرفیت ورودی آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ (در هر کد رشته محل) نسبت به پذیرش داوطلبان اقدام نمایند. (ظرفیت هر کد رشته محل از گزارش ۴۸۲ قابل رؤیت می‌باشد.)

  - مکاتبات و ثبت درخواست و اعلام نظر گروه‌های آموزشی مبدا و مقصد به صورت الکترونیکی و بدون دخالت و حضور دانشجویان صورت می‌پذیرد و گردش آن برای داوطلبان در سامانه قابل رؤیت خواهد بود. لذا از پیگیری داوطلبان از گروه‌های آموزشی به صورت حضوری جدا خودداری گردد.

  - در این آئین نامه تغییر گروه آزمایشی امکان پذیر نمی‌باشد و دانشجویان متقاضی صرفاً می‌توانند با توجه به آئین نامه مربوط در گروه آزمایشی آزمون سراسری پذیرش شده؛ تقاضای تغییر رشته از یک رشته به رشته دیگر با رعایت شرایط مربوط را ارائه دهند.‌‌‌‌‌‌‌

  -دروس معافی جزو دروس پذیرفته شده نمی‌باشد.

  - کارشناس و رؤسای ادارات نسبت به رعایت شرط معدل و گذراندن حداقل ۷۰% واحدهای دروس اصلی و پایه قبل از تأیید دقت لازم را مبذول فرمایند.

  - رعایت حداقل معدل و تعداد واحد در هر ترم و مجموع آن در دو نیمسال توسط کارشناس مربوطه مورد بررسی دقیق قرار گرفته و در صورت مغایرت در مرحله اول عدم تأیید ثبت گردد.

   

  - ثبت علت عدم تأیید (ظرفیت و سایر موارد) توسط مدیران محترم گروه‌های آموزشی مبدا و مقصد از مراجعه و پیگیری حضوری دانشجویان جلوگیری خواهد کرد.

 • آزمون تکدرس دانشکده معارف و اندیشه اسلامی نیمسال 4013

  آزمون تکدرس دانشکده معارف و اندیشه اسلامی نیمسال 4013 در روز دوشنبه مورخ 1402/5/23 ساعت 11-9 برگزار می شود.

  آدرس دانشکده معارف و اندیشه اسلامی:  جنب شرقی پردیس اصلی دانشگاه تهران، خیابان قدس، کوچه شفیعی، طبقه سوم، واحد دروس عمومی

  عنوان درس

  منبع آزمون

  نویسنده

  ناشر

  سال چاپ

  اندیشه اسلامی1

  اندیشه اسلامی1

  ابوالحسن غفاری

  نشر معارف

  1401

  اندیشه اسلامی2

  اندیشه اسلامی2

  جمعی از نویسندگان

  نشر معارف

  1401

  تاریخ تحلیلی صدر اسلام

  تاریخ تحلیلی صدر اسلام(ویراست دوم)

  محمد نصیری

  نشر معارف

  1398

  تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی

  تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی

  فاطمه جان احمدی

  نشر معارف

  1398

  تاریخ امامت

  تاریخ امامت

  اصغر منتظر القائم

  نشر معارف

   

  دانش خانواده و جمعیت

  دانش خانواده

  (ویراست سوم)

  زهرا آیت اللهی و جمعی از نویسندگان

  نشر معارف

  1398

  انقلاب اسلامی

  انقلاب اسلامی

  ماهیت،زمینه ها و پیامدها

  محمد شفیعی فر

  نشر معارف

  1392-1393

  تفسیر موضوعی قرآن

  تفسیر موضوعی قرآن، برگرفته از تفسیر نمونه

  علیرضا کمالی

  نشر معارف

  1398

  تفسیر موضوعی نهج البلاغه

  تفسیر موضوعی نهج البلاغه

  مصطفی دلشاد تهرانی

  نشر معارف

   

  آیین زندگی

  آیین زندگی

  (اخلاق کاربردی)

  احمد حسین شریفی

  نشر معارف

  1398

   

   

 • اطلاعیه روزهای حضور کارشناسان دانشکده جهت انجام امور اداری و آموزشی

  قابل توجه دانشجویان گرامی، جهت انجام امور اداری و آموزشی در مرداد ماه سال جاری روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه به دانشکده مراجعه نمایید.

  ساعت کاری دانشکده تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ تا ساعت ۱۳ می باشد.

 • استعلام مدارک تحصیلی از طریق سامانه سجاد (کد صحت) و عدم ارسال تاییدیه تحصیلی به صورت فیزیکی از تاریخ 1402/05/01

  باتوجه به الکترونیکی شدن فرآیند صدور تاییدیه تحصیلی دانش آموختگان و لزوم دریافت کد صحت توسط شخص متقاضی از طریق سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان به آدرس ( https://portal.saorg.ir ) صدور هر گونه تاییدیه تحصیلی خارج از سامانه مذکور فاقد وجاهت قانونی بوده و از تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ پاسخگویی کتبی به استعلامات مدارک تحصیلی امکان پذیر نخواهد بود. 

 • برگزاری کلاس تقویتی دانشجویان شاهد و ایثارگر

  در راستای برنامه‌ریزی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده برای توانمندسازی علمی و فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر، این معاونت در نظر دارد کلاس‌های تقویتی مورد نیاز را برگزار نماید. لطفاً برای ارائه درخواست و اعلام درس مورد نیاز به دفتر شاهد و ایثارگر مراجعه فرمائید.

 • فراخوان بورسیه تحصیلی کشور مالزی در مقطع کارشناسی ارشد

  فراخوان بورسیه تحصیلی کشور مالزی در رشته های متنوع در مقطع کارشناسی ارشد در 20 دانشگاه،

  پیوست 1

  پیوست 2

اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها

 • جذب علاقه مندان به رشته های ورزشی

  ۱- برای اطلاع رسانی:

  کارکاه علم تمرین بدنسازی با رویکرد کاراته (پوستر مربوطه، به پیوست)

  ۲- برای اطلاع رسانی:

  بدینوسیله به اطلاع می‌رساند اداره کل تربیت بدنی دانشگاه در نظر دارد برای استعدادیابی و استعداد پروری به منظور گسترش رشته تکواندو بین دانشجویان پسر دانشگاه، و کشف و هدایت استعداد در این رشته، از علاقه مندان ثبت نام به عمل آورد. زمان و مکان مراجعه به شرح زیر می‌باشد:

  مدارک مورد نیاز (الزامی): کارت دانشجویی، گواهی اشتغال به تحصیل، گواهی سلامت، بیمه ورزشی

  مکان: امیرآباد شمالی- دانشکده علوم ورزشی و تندرستی- سالن رزمی

  زمان: روز دوشنبه مورخ ۱۳/‏۰۹/‏۱۴۰۲‬ ساعت ۱۷

  جهت هماهنگی: جناب آقای سیدجواد کشفی- شماره تماس: ۶۱۱۱۲۶۱۲

   

  ۳- برای اطلاع رسانی:

  جذب علاقه مندان به رشته دوومیدانی- فراخوان نخستین طرح بزرگ استعدادیابی رشته دوومیدانی (پوستر مربوطه، به پیوست)

  شروع مسابقات و فراخوان نخستین طرح استعدادیابی رشته دوومیدانی در روز ۲۰ / ‏۹/‏۱۴۰۲

  برای اطلاع کلیه دانشجویان علاقمند و مستعد و با توجه به پوستر پیوست مربوطه

  هماهنگی با اداره کل: شماره‌های ۶۱۱۱۳۴۰۹-۶۱۱۱۳۴۰۳

   

  ۴- بدینوسیله به اطلاع می‌رساند اداره کل تربیت بدنی دانشگاه در نظر دارد برای استعدادیابی و استعداد پروری به منظور گسترش رشته والیبال بین دانشجویان پسر دانشگاه، و کشف و هدایت استعداد در این رشته، از علاقه مندان ثبت نام به عمل آورد. زمان و مکان مراجعه به شرح زیر می‌باشد:

  زمان: از تاریخ ۰۸/‏۰۹/‏۱۴۰۲‬ روزهای زوج از ساعت ۱۹ الی ۲۱

  مکان: میدان انقلاب - جنب سینما بهمن - سالن ورزشی شماره یک اداره کل تربیت بدنی

  هماهنگی: جناب آقای رستمیان- شماره تماس: ۶۱۱۱۳۴۰۵

   

 • اولین جشنواره رویش پژوهشگران برتر شاهد و ایثارگر کشور

  اولین جشنواره رویش پژوهشگران برتر شاهد و ایثارگر کشور " یادبود دانشمند جهادگر دکتر کاظمی آشتیانی" آذر ماه سال جاری توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار خواهد شد. پژوهشگران شرکت کننده جشنواره در سه سطح زیر انتخاب و افراد برتر در کمبته نهایی مشخص خواهند گردید:

  ۱- پژوهشگران شاهد و ایثارگر

  ۲- پژوهشگران غیر ایثارگر دارای اثر در حوزه ایثار و شهادت

  ۳- کارکنان پژوهشگر بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور

   

  دستورالعمل فراخوان جشنواره رویش

   

   

 • ثبت درخواست دانشجویان متقاضی خوابگاه متاهلین در سامانه بهستان

  با سلام و احترام؛

  به اطلاع می‌رساند دانشجویان روزانۀ غیربومی واجد شرایط (در مقطع دکتری و کارشناسی ورودی سال ۱۴۰۰ به بعد و در مقطع کارشناسی ارشد ورودی سال ۱۴۰۱ به بعد) که دانشکدۀ محل تحصیل آنها در شهر تهران قرار دارد، با توجه به شیوه‌نامۀ اسکان خوابگاه در خوابگاه‌های متأهلین (دریافت از اینجا) می‌توانند حداکثر تا ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲ با مراجعه به پیشخوان خدمت سامانۀ بهستان به آدرس ems2.ut.ac.ir ثبت‌نام کنند.

  ضمن ارسال اطلاعیۀ ثبت‌نام به پیوست، خواهشمند است دستور فرمائید تا اطلاعیه و پیوند خبر در وبگاه و شبکه‌های اجتماعی آن دانشکده و.... به اطلاع دانشجویان عزیز رسانده شود. همچنین با توجه به اینکه ثبت‌نام فقط از طریق سامانه صورت می‌گیرد، لطفاً از معرفی دانشجویان از طریق اتوماسیون و… خودداری فرمائید. با تشکر

   

  پیوند خبر: kooy.ut.ac.ir/fa/news/37954

   


  آگاهی از اخبار و اطلاعیه‌های ادارۀ کل امور خوابگاه‌ها: kooy.ut.ac.ir

  عضویت در شبکۀ حامیان خوابگاه‌های دانشجویی: kooy.ut.ac.ir/fa/form/794

  شبکه‌های اجتماعی ادارۀ کل امور خوابگاه‌ها در ایتا و تلگرام: @ utkooy2022

   

 • سلسله نشست های علمی پیرامون دوره ابتدایی

   

  به نام خدا

  « نشست سوم دوره‌ی ابتدایی »

  « اتاق شورا – دانشکده‌ی روان‌شناسی »

  « 22 آبان 1402 »

  خانم دکتر حکیم‌ زاده با صحبت درباره‌ی مدارس چند‌پایه توضیحات مهمی را درباره شرایط فعلی این مدارس در ایران و جهان ارائه کردند.

  در ادامه دکتر پورحسین خیر مقدم گفتند و به مهمانان خوشامدگویی کردند.

  • آقای دکتر جلالی، معلم مدارس چند‌پایه در استان آذربایجان شرقی

  استاد حکیم‌ زاده در ابتدا ایشان را معرفی کردند.

  ایشان مؤسس انجمن حمایت از کودکان مستعد به تحصیل تبریز هستند.

  چهار منبعی که مدارس آقای جلالی از آن یاری می‌گیرند:

  1. دستگاه‌های حمایتی دولتی
  2. موسسات خیریه آزاد
  3. خود‌محله
  4. دیگر‌محله

  همیشه با دولت یک گپ و فاصله‌ای وجود دارد. هر وقت از دولت پول می‌گرفتن باید در ادامه ده برابر پس می‌دادند.

  اگر بخواهیم دانش‌آموزان را از حلقه‌ی فقر نجات دهیم، باید دو مورد را توجه کنیم:

  1. امکانات در دسترس بیش‌تر شود.
  2. نگذاریم بچه‌ها تحقیر شوند. برای والدین هم آموزش (دوره) گذاشتیم.

  چهار مأموریت در مواجهه با کودکان:

  1. با زبان نرم بچه‌گانه و ملاحظات مهم با خدا ارتباط بگیرند.
  2. دوست داشتن انسان‌ها و فداکاری‌های کوچک کودکانه.
  3. آموزش کار گروهی
  4. موضوع زیستی (محیط زیست و احترام به طبیعت)

  سه عامل پیشرفت ژاپن: آموزش، آموزش و آموزش. آموزش برای دانش‌آموزان، معلمان و مدیران ارشد کشور. زمانی می‌توان توسعه پیدا کرد که همیشه نو شد و به رویکردهای جدید رو آورد.

  • دکتر علی وحدتی، معلم پیشین مدارس چند‌پایه و استاد فعلی دانشکده

  ما نیاز به دو رویکرد موازی درباره مدارس چندپایه داریم:

  1. رویکرد اعتماد
  2. دستیابی به فهم انتقادی

  درباره مشکلات نه باید کاملاً سفید و نه باید کاملاً سیاه نگاه کرد.

  در محتوای تدریس مشکلات جدی در مدارس چندپایه وجود دارد، چون به اجبار کتب تک‌پایه را تدریس می‌کنند.

  نظام آموزشی نگاهی دوگانه دارد و باید تناقض‌ها در مسیر حل شدن قرار بگیرند.

  • دکتر سمیه لیاقت، استاد دانشکده

  تجربیاتی در استان سیستان و بلوچستان داشته‌اند. همراه با دو معلم از این منطقه به جلسه آمده بودند.

  در سفری که به این استان داشتند، متوجه شدند.

  آقای فرزاد حسین‌بر و محمدرفیع شاهوزهی به جلسه آمده بودند.

  آقای حسین‌بر درباره شرایط سخت مدرسه خودشان توضیحاتی را ارائه کردند. بعضی از مدارس حتی در و پنجره سالم هم نداشتند.

  • آقای شاهوزهی، معلم در سیستان بلوچستان

  یکی از چالش‌های مناطق سیستان این است که ازدواج زودهنگام دختران آموزش را مختل می‌کند. بعضی از پسران دانش‌آموز هم مشغول سوخت‌کشی هستند و این کار را از روی ناچاری و کمبود منابع مالی انجام می‌دهند.

  الان توانستیم کاری کنیم که اهالی محلی جذب مدرسه شوند. از مهارت‌های بومی‌ها در محیط مدرسه استفاده کردیم.

  یکی از کارهای مهم در جذب دختران بازمانده در تحصیل، ایجاد صنایع دستی در سطح مدرسه بود. فعالیت‌ها را با شرایط بومی تطابق دادیم.

  یکی از آموزش‌ها آموزش سوزن‌دوزی بود که برای دختران بسیار جذاب بوده. هدف اصلی ما آموزش دختران و پسران (مانند فرزندان خودمان) بوده است.

  ما هنر و آموزش را با هم تلفیق کردیم به گونه‌ای که در حال انجام یک هنر متوجه درس شوند. ما قصه و آموزش را هم تلفیق کردیم و در فضای باز برای بچه‌ها با مهارت‌های نمایشی فعالیت‌هایی را اجرا می‌کنیم.

  در تلاش بودیم که مشکلات و چالش‌های هر روستا را پیدا کنیم و از توانمندی‌های موجود روستاییان در مدرسه استفاده کنیم.

  مدارسی که آقای حسین‌بر و شاهوزهی هستند بسیار به مرز پاکستان نزدیک است و فرهنگ بومی و منحصر به فرد خود را دارد.

  پس از پایان صحبت‌های دو معلم سیستانی نوبت به پرسش و پاسخ حضار رسید.

  • دکتر معصومه نجفی، معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش

  ایشان توضیحاتی را درباره‌ی مدارس سطح کشور و آموزش زبان فارسی در آن‌ها ارائه کردند. هم‌چنین از تجربیات خود در بازدید از مدارس یکی از استان‌ها در اول مهر گفتند و متأسفانه به سنتی‌ترین روش ممکن الفبا به دانش‌آموزان کلاس اولی آموزش داده می‌شود که موجب دلسردی و بی‌علاقگی آنان به مدرسه می‌شود.

  • دکتر محمدرضا سرکارآرانی، استاد تمام دانشگاه ناگویای ژاپن

  ایشان به صورت آنلاین از ژاپن و از طریق ادوبی کانکت به جلسه متصل شدند.

  آقای دکتر سرکارآرانی درباره‌ی زنده‌سازی و نوسازی مدارس و برنامه‌ی آن‌ها اشاره کردند و کمی از تجربیات خود مطرح کردند.

   

 • جشنواره فرهنگی ورزشی

 • سومین همایش بین المللی شدن آموزش عالی

 • جلسه تجربه گویی آموزشی

 • سی و دومین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه

 • پیام تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی

  بسمه‌تعالی


  بار دیگر فصل روشن مهر از راه می‌رسد و کتاب معرفت با سرانگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و رهروان علم و دانش ورق می‌خورد و سپهر بینش و دانایی به روی هزاران دانشجو و دانش‌پژوه آغوش می‌گشاید. هر سال، در آغاز ماه مهر و سال تحصیلی جدید، جوشش دوباره‌ای در مسیر پیشرفت علمی و تعالی فردی و اجتماعی آغاز می‌شود و دانشگاه‌ها به‌عنوان مهد تعلیم و تربیت انسان‌های متعهد و متخصص پویایی بیشتری می‌یابند.
  تقارن باشکوه آغاز فصل علم و دانش با ماه محرم و هفته دفاع مقدس و درس‌های این وقایع، می‌تواند کامل‌ترین مدرسه و دانشگاه برای کسانی باشد که جویای کشف و کسب آموزه‌های عمیق انسانی، معرفتی و الهی هستند. همزمانی این مناسبت‌های مهم می‌تواند این مفهوم را داشته باشد که می‌توان با کسب دانش و فضیلت مرزهای جدید علم و دانش را درنوردید و با پیوند علم و ایمان، قله‌های رفیع پیروزی و کامیابی را فتح کرد.
  اینجانب ضمن پاسداشت هفته شکوهمند «دفاع مقدس»، آغاز سال تحصیلی و شروع سالی دیگر در تقویم تعلیم و تربیت را به جامعه دانشگاهی به‌ویژه دانشجویان عزیز و نیز اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تهران صمیمانه تبریک می‌گویم و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی و اخلاقی توأم با موفقیت، بهروزی و سعادت را خواهانم.


  معاون آموزشی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران

   

 • اسامی اساتید مشاور علمی و فرهنگی

   

  لیست اسامی اساتید  مشاور  علمی و فرهنگی : PDF

 • گزارش مراسم جشن فارغ‌التحصیلی دانش آموختگان دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی مقطع کارشناسی ورودی ۹۸ رشته‌های (روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی)

  این مراسم با حضور هیأت رئیسه، مدیران و اساتید گروه‌های آموزشی و خانواده‌های دانش آموختگان در سالن کوثر دانشکده در روز دوشنبه مورخ ۱۲/‏۰۴/‏۱۴۰۲‬ از ساعت ۱۰ لغایت ۱۳ با اجرای برنامه‌های متنوع برگزار گردید. 

  در آغاز، قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید زینت بخش و آغازگر مراسم بود. پس از پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای دکتر رضا پورحسین، رئیس محترم دانشکده به حاضرین در مراسم خیرمقدم گفتند. ایشان از تلاش و همکاری دانشجویان تشکر نمودند و برای آنها آرزوی موفقیت نمودند. در ادامه ویدئو کلیپ‌های گروه‌های آموزشی پخش و آئین فارغ‌التحصیلی مربوط به دانشجویان هر گروه برگزار گردید. اجرای موسیقی، اهدای تندیس و لوح فارغ‌التحصیلی و عکس یادگاری از دیگر بخش‌های این برنامه بود.

  این مراسم به همت ریاست محترم دانشکده و با مدیریت معاون دانشجویی و فرهنگی و همکاران این واحد و دانشجویان فعال برگزار گردید.

   

   

   

 • تصاویر مراسم دهمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران

   

 • انتخاب دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی و سرکار خانم دکتر قاسم زاده
   
   
   
   
  دهمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران با حضور دکتر سید محمد مقیمی،‌ رئیس دانشگاه تهران،‌ و دکتر کمره ای معاون  آموزشی در روز شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ در سالن شهید چمران دانشکدگان فنی، برگزار شد.
  در این جشنواره از استادان پیشکسوت و نمونه، اعضای هیأت علمی برگزیدة آموزشی و مدیران و کارشناسان برتر خانواده آموزش دانشگاه تجلیل شد.
  دانشگاه تهران از حدود ۲۱۰۰ عضو هیأت علمی بهره‌مند است که  از دانشکده روانشناسی ‌ علوم تربیتی  سرکار خانم دکتر سوگند قاسم زاده شایسته عنوان «عضو هیأت علمی برگزیده آموزشی » در دهمین دوره جشنواره آموزش دانشگاه تهران شدند. 
  همچنین "دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی به عنوان دانشکده برتر دانشگاه تهران" در بازنگری و به روز رسانی برنامه‌های درسی، آموزشی و ایجاد رشته‌های جدید مورد نیاز کشور شناخته و برگزیده شد.
   
   
 • تبریک به مناسبت استاد برگزیده حوزه آموزش

  بدین‌وسیله انتخاب سرکار خانم دکتر سوگند قاسم‌زاده را به‌عنوان " استاد برگزیده حوزه آموزش" در دهمین جشنواره آموزشی دانشگاه تهران تبریک عرض می‌نمائیم.

  سلامتی، سربلندی و طول عمر این عزیزان فرهیخته را از درگاه باری‌تعالی خواهانیم و امیدواریم سال‌های متمادی جویندگان علم از چشمه جوشان دانش و خدمات ایشان بهره‌مند گردند.

  معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی ‌

 • تبریک به مناسبت دانشکده برتر در امور آموزش دانشگاه تهران

  بدین‌وسیله مفتخریم که برگزیده شدن دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی به عنوان"‌‌‌‌‌‌‌ دانشکده برتر در امور آموزش دانشگاه تهران" در دهمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران را به کلیه کارکنان و اساتید دانشکده که این خود شاهدی دیگر بر سرمایه گران‌قدر نیروی انسانی دانشکده ماست، تبریک عرض نمائیم.‌‌‌‌‌‌‌

  معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی ‌

 • تبریک و تشکر جهت برگزیده شدن دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی به عنوان " دانشکده برتر"

  سرکار خانم دکتر مرضیه عالی - معاونت محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده

  مدیران محترم گروه‌های آموزشی دانشکده

   

  باسلام و احترام

  در دهمین جشنواره آموزشی دانشگاه تهران "دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی به عنوان دانشکده برتر دانشگاه تهران" در بازنگری و به روز رسانی برنامه‌های درسی، آموزشی و ایجاد رشته‌های جدید مورد نیاز کشور شناخته و برگزیده شد. به همه شما عزیزان این شایستگی و اهتمام را تبریک عرض می‌کنم و توفیق روزافزون شما را از خداوند بزرگ مسآلت دارم.

  دکتر رضا پورحسین 

   

  رئیس دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی 

   

 • تبریک به سرکار خانم دکتر قاسم زاده

  باسلام واحترام

  شایسته است انتخاب سرکار را به عنوان" عضو هیأت علمی برگزیده آموزشی دانشگاه تهران " صمیمانه تبریک عرض کنم. موفقیت‌های روزافزون شما را از خداوند بزرگ مسألت دارم.

   

  دکتر رضا پورحسین 

  رئیس دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی 

   

 • المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر سراسر کشور

  اداره کل تربیت بدنی دانشگاه برای شرکت دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران در المپیاد فرهنگی و ورزشی سراسر کشور در تابستان سال جاری مطابق لیست اعلام آمادگی نموده، و در حال انتخاب و آماده سازی تیم‌ها و قهرمانان ورزشی جهت شرکت در المپیاد مذکور می‌باشد. دانشجویان علاقه مند و قهرمانان رشته‌های ورزشی مذکور جهت هماهنگی‌های لازم به دفتر شاهد و ایثارگر دانشکده مراجعه نمایند.

  ردیف

  رشته

  تعداد نفرات

  1

  والیبال

  12

  2

  بسکتبال 3 نفره

  4

  3

  فوتسال

  12

  4

  تنیس روی میز

  4

  5

  بدمینتون

  6

  6

  شنا

  7

  7

  شطرنج

  4

  8

  دو و میدانی

  5

  9

  آمادگی جسمانی

  7

  10

  دارت

  4

  11

  تیراندازی

  4

  12

  هفت سنگ

  5

  13

  طناب زنی

  5

   

   

 • دومین دوره بصیرت افزایی (طرح ضیافت ایثار) ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه فردوسی مشهد

  دومین دوره بصیرت افزایی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر (طرح ضیافت ایثار) در دانشگاه فردوسی مشهد در دو گروه برادران و خواهران به صورت مجزا و به شرح زیر برگزار می‌گردد و شامل زیارت، برنامه‌های متنوع فرهنگی، فعالیت‌های گروهی، کلاس‌های آموزشی و مسابقات ورزشی خواهد بود:

  برادران: از ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ تا ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ به مدت ۱۰ روز

  خواهران: از ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ تا ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ به مدت ۱۱ روز

  در صورت داشتن هرکدام از شرایط زیر، مدارک خود را تا ساعت ۱۲ روز چهارشنبه دهم خردادماه به دفتر شاهد و ایثارگر دانشکده ارائه فرمائید:

  ۱- دانشجویان جز ده درصد برتر ورودی

  ۲- دانشجویان دارای ارتقای معدل

  ۳- دانشجویان دارای ثبت اختراع

  ۴- برگزیدگان جشنواره ملی ایثار در سطح کشوری و سطح منطقه‌ای

  ۵- دانشجویان دارای رتبه و مقام در حوزه فرهنگ، ورزش و هنر در سطح استانی و بالاتر

  دانشجویان شاهد و ایثارگر مشمول طرح ضیافت ایثار:

  ۱- جانبازان ۲۵% و بالاتر

  ۲- آزادگان

  ۳- همسر و فرزند (شهید، آزاده، جانباز ۲۵%و بالاتر)

  ۴- رزمنده با حداقل ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه

   

 • برگزاری کارگاه آشنایی با مقالات و مجلات علمی

  به اطلاع می رساند برای ارتقا مهارت‌های پژوهشی دانشجویان، سلسله کارگاه‌هایی را با عنوان" آداب پژوهش" برگزار نماید. در این کارگاه مهارت‌هایی مانند جستجوی مقالات در بانک‌های اطلاعاتی، استفاده از نرم افزارهای مفید در نگارش و مرجع دهی، شیوه ثبت مقاله در مجلات بین المللی و… آموزش داده خواهد. این برنامه به کمک استادان تازه جذب شده دانشکده اجرا خواهد می‌شود و شرکت در آن برای دانشجویان دانشکده رایگان است. پوستر پیوست، اطلاعیه دومین کارگاه از این سلسله کارگاه‌ها است. 

 • برگزاری نشست علمی با عنوان " بازنمایی مسائل و چالش های اساسی آموزش و تربیت در دوره ابتدایی" 9 خرداد ماه

  دومین نشست علمی پیرامون آموزش دوره ابتدایی و نقش آن در پیشرفت کشور، تحت عنوان: " بازنمایی مسائل و چالش های اساسی آموزش و تربیت در دوره ابتدایی"روز سه شنبه مورخ ۰۹/‏۰۳/‏۱۴۰۲‬ ساعت ۸ الی ۱۲ در اتاق شورا برگزار می شود.

 • مراسم رونمایی کتاب آقای دکتر خسرو باقری

  از مجموعه سخنرانی های دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، دانشگاه تهران

  در سال تحصیلی1401 1402

  موضوع:

  مراسم رونمایی و معرفی کتاب

  "  تربیت در افق عاملیت انسان"

  سخنران: جناب آقای دکتر خسرو باقری نوع پرست

   

  زمان: روز دوشنبه مورخ 8/3/1402 ساعت 10  الی 12

   

  مکان برگزاری: اتاق شورا

   

 • برگزاری کارگاه‌ با عنوان" آداب پژوهش" روز دوشنبه اول خرداد

  معاونت پژوهشی دانشکده برای ارتقا مهارت‌های پژوهشی دانشجویان، سلسله کارگاه‌هایی را با عنوان" آداب پژوهش" برگزار می نماید. در این کارگاه مهارت‌هایی مانند جستجوی مقالات در بانک‌های اطلاعاتی، استفاده از نرم افزارهای مفید در نگارش و مرجع دهی، شیوه ثبت مقاله در مجلات بین المللی و… آموزش داده خواهد. این برنامه به کمک استادان تازه جذب شده دانشکده اجرا خواهد می‌شود و شرکت در آن برای دانشجویان دانشکده رایگان است. 

  پوستر کارگاه : PDF

 • سخنرانی آقای عباس جواهری استادیار محترم دانشکده
   

  از مجموعه سخنرانی های دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، دانشگاه تهران

  در سال تحصیلی2 -1401401

  موضوع سخنرانی:

  " تلاقی هوش مصنوعی و روان درمانی: فرصت ها و چالش ها"

  سخنران: جناب آقای دکتر عباس جواهری

   

  زمان: روز دوشنبه مورخ 1/3/1402 ساعت 11  الی 12:30

   

  مکان برگزاری: اتاق شورا

   

 • گزارش اولین نشست علمی پیرامون آموزش دوره ابتدایی (آقای دکتر بازرگان و خانم دکتر حکیم زاده)

   

  گزارش اولین نشست علمی پیرامون آموزش دوره ابتدایی (آقای دکتر بازرگان و خانم دکتر حکیم زاده) : PDF

 • سخنرانی آقای دکتر نیما قربانی استاد محترم دانشکده دوشنبه ۲۵ اردیبهشت

  از مجموعه سخنرانی های دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، دانشگاه تهران

  در سال تحصیلی2-1401401

   

  موضوع سخنرانی:

  " مروری بر برخی مفهوم پردازی ها درباره ناهشیاری و معرفی و نقد  کتاب حریف نهان"

  سخنران: جناب آقای دکتر نیما قربانی

   

  زمان: روز دوشنبه مورخ 25/2/1402 ساعت 10  الی 12

   

  مکان برگزاری: اتاق شورا

   

 • مراسم وداع با زنده یاد آقای دکتر رضا زمانی

  مراسم تشیع زنده یاد دکتر رضا زمانی روز دوشنبه  ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی برگزار گردید  و سپس  پیکر ایشان در قطعۀ نام‌آوران (قطعه دویست و پنجاه و پنج) به‌خاک سپرده شد. 

  جناب آقای دکتر زمانی در طول حیات‌شان، نقش مهمی در ارتقا و ترویج علم روان‌شناسی کشور داشته اند. دکتر رضا زمانی، علاوه بر آثار علمی متعدد ملی و جهانی، موفقیت‌ها و مسئولیت‌های زیر را در کارنامۀ درخشان خود دارا بودند:
  - دانشمندِ برجستۀ بین المللی (منتخب انجمن روانشناسی آمریکا)
  - دریافت نشان دانش‌آموختۀ برجستۀ مینه‌سوتا
  - از مؤسسان و رئیس انجمن روانشناسی ایران (بزرگترین انجمن علمی روانشناسی کشور)
  - استاد و رئیس اسبق دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران
  - سرپرست اسبق پژوهشکدۀ علوم شناختی
  - رئیس اسبق موسسۀ روان‌شناسی دانشگاه تهران
  - عضو و رئیس اسبق گروه واژه گزینی روانشناسی فرهنگستان زبان و ادب فارسی
  - مدیرمسئول و سردبیر نشریۀ پژوهش‌های روان‌شناختی
  - عضو کمیتۀ ملی آموزش عالی وابسته به کمیسیون ملی یونسکو

   

  یادشان گرامی

   

 • برگزاری کلاس شطرنج برای دانشجویان دانشکده

  کلاس شطرنج برای دانشجویان دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی با آموزش مربی شطرنج، روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعات ۹ الی ۱۴ و از هفته بعد برگزار می‌شود. برای ثبت نام با شماره ۸۸۲۳۴۴۱۹ تماس حاصل، و پس از هماهنگی به اتاق ۱۳۳ مراجعه فرمائید.

   

   

 • برگزاری بازی والیبال دختران در دانشکده

  بازی دوستانه دانشجویان دختر دانشکده سه شنبه نهم اسفند ساعت ۱۱:۳۰ در زمین والیبال دانشکده برگزار می‌شود.‬

 • دهمین مسایقه بزرگ مهدوی