نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هفدهمین همایش سالانه انجمن مطالعات برنامه درسی ایران

هفدهمین همایش سالانه انجمن مطالعات برنامه درسی ایران


بسمه ­تعالی

 

انجمن مطالعات برنامه درسی ایران مفتخر است که امسال نیز همچون دوره­های قبل، گوشه ای از نظام آموزشی ایرانی را به نقد و بررسی گذاشته و این بار نیز در محفلی علمی و تربیتی، گامی رو به جلو را با هدف بهبود و ارتقای کیفی برنامه­های درسی مدارس برداشته و هفدهمین همایش سالانه خود را با همکاری دانشگاه تهران به بررسی چالش­ها و چشم­اندازهای ایرانی و جهانی برنامه­درسی اختصاص داده است.

هفدهمین همایش سالانه انجمن مطالعات برنامه درسی ایران در حالی برگزار می شود که «کرونا» به بزرگ ترین چالش پیش روی جوامع امروز در اغلب زمینه­ها بدل گشته و نظام آموزشی ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست و لذا بنابر شرایط موجود و البته با در نظر گرفتن سطح کیفی مطلوب و امکان دسترسی عموم به موضوعات و مطالب مطرح شده، به صورت مجازی و غیرحضوری در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، 28 و 29 آبان ماه به همت دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار می گردد.

لازم به ذکر است که شرکت در این همایش برای عموم آزاد و رایگان بوده و از طریق لینک ذیل «https://bayan.ut.ac.ir/live/wAekw» قابل دسترسی است. همچنین شرکت­کنندگانی که متقاضی دریافت گواهی حضور در همایش هستند نیز می­توانند با مراجعه به سامانه همایش به آدرس «cms.icsa.org.ir» و پرداخت هزینه تا تاریخ 26 آبان ماه، نسبت به ثبت درخواست «صدور گواهی حضور» اقدام نمایند.

گروه های هدف همایش نیز شامل تمامی آموزگاران، مدیران و معاونین مدارس، دانشجومعلمان، دانشجویان، پژوهش­گران و اساتید محترم دانشگاه های سراسر کشور می باشد. ضمناً طی توافق انجام شده با وزارت آموزش و پرورش کشور،  شرکت در این همایش برای فرهنگیان محترم دارای امتیاز «دانش افزایی» می باشد.